2018-05-15 10:42
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Mobilne procesory Ryzen PRO z układem graficznym Radeon Vega:

Obrazek Mobilne procesory Ryzen PRO z układem graficznym Radeon Vega:

Wraz z uzupełnieniem biznesowej linii procesorów AMD PRO firma AMD ogłosiła wczoraj, że najwięksi producenci OEM – Dell, HP i Lenovo – będą oferować w wielu biznesowej klasy komputerach przenośnych i stacjonarnych procesory AMD Ryzen PRO w formie układów APU z wbudowanym układem graficznym Radeon Vega. Procesory te zostały zaprojektowane z myślą o potrzebach firm, a więc oferują ochronę, niezawodność i wydajność, które odpowiadają wymaganiom współczesnych i intensywnych obliczeniowo zadań realizowanych na komputerach przedsiębiorstw.Od smukłych notebooków korporacyjnych po efektywne komputery stacjonarne – wśród dostępnych systemów są takie maszyny jak: Dell Latitude 5495, Dell OptiPlex 5055, HP EliteBook serii 700 G5, HP ProBook 645 G4, HP EliteDesk serii 700, Lenovo ThinkPad serii A oraz Lenovo ThinkCentre M715q i M725s. Dostępne konfiguracje można znaleźć na stronach partnerów, sprzedawców i w sklepach stacjonarnych, a kolejne systemy są przygotowywane do premiery w kolejnych miesiącach.

Procesory Ryzen PRO mają wszystkie silne strony architektury „Zen”, a do tego zapewniają znacząco wydłużony czas pracy na baterii, wiodącą wydajność w aplikacjach służących do pracy, szerokie możliwości obliczeniowe i graficzne oraz zaawansowaną technologię ochrony AMD GuardMI, która działając na poziomie układu scalonego jest aktywna od włączenia aż do wyłączenia komputera. Oto kompletna lista dostępnych procesorów Ryzen PRO:

Mobilne procesory Ryzen PRO z układem graficznym Radeon Vega:

Mobilne procesory Ryzen PRO z układem graficznym Radeon Vega:

Mobilne procesory Ryzen PRO z układem graficznym Radeon Vega:

Mobilne procesory Ryzen PRO z układem graficznym Radeon Vega:Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.