2018-05-15 11:01
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

iiyama G-Master #monitors4gamers – nowe modele i nowe logo

Obrazek iiyama G-Master #monitors4gamers – nowe modele i nowe logo

Z okazji premiery nowych modeli z linii iiyama G-Master #monitors4gamers oraz wprowadzenia nowego logo inspirowanego flagą miasta, w którym narodziła się iiyama, firma organizuje konkurs, w którym do wygrania jest ponad 100 nagród, w tym 10 monitorów. Nowe modele Black Hawk to G-Master GB2530HSU-B1 o przekątnej ekranu 24.5 cala i G-Master GB2730HSU-B1 (27 cali). Oba oferują czas reakcji wynoszący 1ms i częstotliwość odświeżania ekranu 75Hz. Model Red Eagle G-Master GB2560HSU-B1 to 24,5-calowy ekran, który charakteryzuje się równie niskim czasem reakcji, ale częstotliwość odświeżania w jego przypadku wynosi 144Hz. Wszystkie modele wspierają technologię FreeSync i stoją na solidnej stopce, pozwalającej na, dzięki możliwości regulacji wysokości i funkcji Pivot, wygodne dostosowanie ustawienie ekranu do swoich preferencji.O najwyższy komfort użytkowania, zadbano również poprzez funkcję ograniczenia emisji przez panel najbardziej męczącego wzrok niebieskiego światła. To duży atut, szczególnie dla spędzających przed monitorami długie godziny graczy.

Zmiana logotypu G-Master #monitors4gamers podyktowana jest dodaniem znaku graficznego wspólnego dla wszystkich monitorów z serii. To symboliczne zaakcentowanie faktu, że wszystkie one walczą pod jedną flagą – flagą iiyama. Konkurs, który towarzyszy wprowadzeniu nowego logo i nowych modeli rozpoczyna się 14 maja i potrwa cztery tygodnie. Uczestnicy będą mieli przed sobą dwa zadania. Pierwsze, opcjonalne zadanie polega na złamaniu kodu binarnego podanego na stronie konkursowej https://gmaster.iiyama.com/pl. Zadanie nr 2 jest obowiązkowe i polega na kreatywnym wyzwaniu, którym jest pokazanie jak „G-Masterzy świętują zwycięstwo”. Odpowiedź na to zadanie może mieć formę tekstową lub graficzną – grafika/zdjęcie/film. Zależnie od liczby ukończonych zadań uczestnicy mają szansę wygrać nagrody – główne lub pocieszenia. Fani powalczą o 5 nowych monitorów G-Master GB2530HSU-B1 Black Hawk oraz 5 modeli G-Master GB2560HSU-B1 Red Eagle, a także o akcesoria związane z serią G-Master – bluzy, czapeczki, koszulki i podkładki gamingowe.


iiyama G-Master #monitors4gamers – nowe modele i nowe logo

iiyama G-Master #monitors4gamers – nowe modele i nowe logo

iiyama G-Master #monitors4gamers – nowe modele i nowe logo

Źródło: Info Prasowe / iiyamaKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.