2017-09-07 22:06
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Monitory NEC w wersji Color Preset

Obrazek Monitory NEC w wersji Color Preset

NEC Display Solutions oferuje wybrane monitory desktopowe w nowej wersji: Color Preset. Akcja obejmuje dwa modele: 22-calowy NEC MultiSync E221N oraz 24-calowy NEC MultiSync E241N i jest wzorowana na cieszącej się dużym powodzeniem ofercie Color Tuned. Skalibrowane i gotowe do użycia monitory Color Preset to świetna alternatywa dla wszystkich fanów fotografii i grafiki cyfrowej, którzy poszukują atrakcyjnej jakościowo i cenowo oferty. Pasjonaci fotografii i grafiki cyfrowej mają obecnie możliwość pracy w kontrolowanych warunkach cyfrowej reprodukcji koloru bez konieczności zakupu profesjonalnego monitora graficznego.Color Preset to monitory dające użytkownikowi o wiele większe pole do popisu podczas korekcji barwy. Nie zastąpią one profesjonalnych monitorów graficznych, ale są rozsądnym cenowo rozwiązaniem dla hobbystów cyfrowej obróbki obrazu.

Modele Color Preset gotowe są do pracy od razu po wyjęciu z pudełka. Podczas kalibracji przygotowywany jest profil kolorystyczny ICC, który można otrzymać po wysłaniu wiadomości e-mail na adres: colorpreset@nec-displays-pl.com, podając numer seryjny monitora. Profil ICC pozwala użytkownikowi wykorzystać wszystkie możliwości monitora w dowolnym oprogramowaniu, dedykowanym do cyfrowego przetwarzania koloru.

Wszystkie monitory z linii Color Preset zostaną odpowiednio wygrzane oraz skalibrowane przez specjalistę NEC Display Solutions do następujących parametrów:
· Jasność bieli 120cd/m2
· Błąd oddawania barwy nie większy niż deltaE 2
· Skorelowana temperatura barwowa zgodna ze standardowym illuminantem D65
· Krzywa półtonalna, gamma 2.2
· Dodatkowo monitory NEC MultiSync Color Preset posiadają 5 lat gwarancji.
Monitory NEC w wersji Color Preset

Monitory NEC w wersji Color Preset

Źródło: Info Prasowe / NECKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.