2019-09-06 12:54
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Motorola moto e6 plus

Obrazek Motorola moto e6 plus

Zawsze powtarzamy, że funkcjom z najwyższej półki nie muszą towarzyszyć najwyższe ceny. W ramach rodziny moto e oferujemy użytkownikom niezawodne telefony o wysokiej jakości i w przystępnym przedziale cenowym. Kontynuując to podejście, z przyjemnością wprowadzamy do oferty moto e6 plus z systemem dwóch aparatów i pięknym wzornictwie. Po raz pierwszy w telefonie moto e dostępny jest imponujący i najlepszy w tym zakresie cenowym system dwóch aparatów. Aparat główny o rozdzielczości 13 megapikseli ma matrycę z dużymi pikselami o wielkości 1,12 μm, dzięki której robi piękne i szczegółowe zdjęcia. Szeroka przysłona f/2.0 umożliwia wykonanie zdjęć przy różnym oświetleniu z zachowaniem jakości i szczegółowości.Przy użyciu 2-megapikselowego czujnika głębi i trybu bokeh można rozmyć tło lub pierwszy plan zdjęcia, aby uzyskać pożądany efekt artystyczny. Kreatywnością można popisać się również w trybie upiększania, który umożliwia doskonalenie wyglądu fotografowanych osób za pomocą opcji edycji w aparacie. System dwóch aparatów pomoże w wykonaniu lepszych zdjęć — zarówno portretów, krajobrazów, czy też w zbliżeniu.

Wyświetlacz o przekątnej 6,1” jest większy i lepszy niż kiedykolwiek przedtem i zapewnia najwyższej klasy wrażenia wizualne niezależnie od sposobu jego używania. Na ekranie Max Vision HD+ każda aplikacja prezentuje się najlepiej — zarówno podczas oglądania seriali, jak i przeglądania aktualizacji w mediach społecznościowych.

Skaner linii papilarnych z tyłu telefonu umożliwia szybki i łatwy dostęp do ulubionych aplikacji. Czujnik ten został umieszczony dyskretnie wraz z charakterystycznym logo Motoroli, dlatego nie rzuca się w oczy, kiedy nie jest potrzebny. moto e6 plus oferuje także technologię rozpoznawania twarzy, ułatwiając odblokowywanie urządzenia i zwiększając bezpieczeństwo danych w telefonie.

Dzięki wymiennej baterii o pojemności 3000 mAh można zostawić powerbank w domu. Oferuje ona tak długi czas działania, że można zapomnieć o ładowaniu, aż do jutra.
Miłośnicy smartfonów moto znajdą także w moto e6 plus czyste oprogramowanie Android™ 9 Pie bez zbędnych aplikacji dodatkowych. Telefon szybko reaguje (także na okazje do zrobienia świetnego zdjęcia) dzięki ośmiordzeniowemu procesorowi o częstotliwości taktowania 2 GHz.

Nowa moto e6 plus będzie dostępna w Polsce tylko w ofercie Plus w pierwszej połowie września w wariancie pamięci 2/32 GB, zaś wersja pamięci 4/64 GB wejdzie na polski rynek pod koniec września.

Oba warianty dostępne będą w kolorach: niebieskim (Caribbean Blue), czerwonym (Rich Cranberry), wiśniowym (Bright Cherry) i grafitowym (Polished Graphite).

Motorola moto e6 plus

Motorola moto e6 plus

Motorola moto e6 plus

Motorola moto e6 plus

Motorola moto e6 plus

Źródło: Info Prasowe / MotorolaKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.