2018-04-11 14:16
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

MyKronoz ZeRound 2

Obrazek MyKronoz ZeRound 2

Produkt MyKronoz łączy funkcjonalność smartwatcha z designem klasycznego zegarka. Po sparowaniu z telefonem, ZeRound 2 pozwala na odbieranie połączeń i prowadzenie rozmowy dzięki wbudowanym w urządzenie głośnikowi i mikrofonowi. Co więcej, smartwatch poinformuje użytkownika o przychodzących wiadomościach SMS i e-mail czy powiadomieniach z portali social media. Część funkcji w ZeRound 2 została przeznaczona dla osób aktywnych. Smartwatch pokazuje m.in. liczbę postawionych kroków, pokonany dystans czy ilość spalonych kalorii. Użytkownik nie musi martwić się przy tym o wytrzymałość zegarka – ZeRound 2 może pochwalić się chociażby wodoodpornością na poziomie IP67. W praktyce oznacza to, iż produkt MyKronoz jest odporny na deszcz, śnieg czy nawet chwilowe zanurzenie w wodzie (do głębokości 1m).Ciekawostką jest fakt, iż ZeRound 2 pozwala na zarządzanie smartfonem przy pomocy komend głosowych. Zastosowanie tego ułatwienia możliwe jest dzięki inteligentnym asystentom osobistym, takim jak Google Now i Siri.

Producent przygotował trzy wersje kolorystyczne ZeRound 2. Jeśli jednak po czasie użytkownik uzna, że chętnie zmieniłby posiadany model na taki o innym kolorze, może bez problemu dokupić i wymienić pasek w smartwatchu.
Smartwatch ZeRound 2 kosztuje około 420 PLN.

MyKronoz ZeRound 2

MyKronoz ZeRound 2

MyKronoz ZeRound 2

MyKronoz ZeRound 2

MyKronoz ZeRound 2

MyKronoz ZeRound 2

Źródło: Info Prasowe / MyKronozKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.