2018-05-16 12:17
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

MyKronoz ZeTime Elite - 30 dni na baterii

Obrazek MyKronoz ZeTime Elite - 30 dni na baterii

Na tle większości smartwatchy MyKronoz ZeTime Elite prezentuje się jak urządzenie z innego świata. A konkretnie: świata “normalnych” zegarków. I jest w tym nieco prawdy, bo ZeTime Elite posiada mechaniczne wskazówki. Wygląd może mylić. MyKronoz ZeTime Elite nie wygląda na smartwatcha. A jednak posiada wyświetlacz dotykowy, łączy się z telefonem i posiada ponad dwadzieścia funkcji. Ma jeszcze jedną zaletę: długi czas pracy na baterii. Oś wskazówek w ZeTime Elite przechodzi przez mały otwór w środku wyświetlacza. Dzięki temu swoją podstawową funkcję zegarka, urządzenie może pełnić bez przeszkód. Kiedy chcemy skorzystać z innych możliwości ZeTime Elite, jego wskazówki przesuną się (na godzinę 14.45) tak by nie blokować widoku.Następnie powrócą do właściwego położenia. Pewnym nawiązaniem do tradycji jest także obecność pokrętła, którym także możemy sterować urządzeniem jeśli nie chcemy korzystać z ekranu dotykowego.

Kopertę smartwatcha wykonano ze stali nierdzewnej. Dodatkowo uszczelniono urządzenie dzięki czemu Elite jest wodoszczelny (do ciśnienia 5 atmosfer). Nie jest więc urządzeniem do nurkowania, ale żadna ulewa nie powinna go zabić.  

Używając ZeTime  musimy liczyć się z koniecznością ładowania znacznie rzadziej niż przyzwyczaiły nas współczesne smartwatche czy smartfony. ZeTime Elite jako smartwatch wytrzymuje 3 dni, ale już w trybie zegarka pracuje 30 dni na jednym ładowaniu baterii.

MyKronoz dał niemały wybór klientom chcącym kupić ZeTime Elite. Smartwatch występuje bowiem w dwóch różnych rozmiarach (standardowym i pomniejszonym) oraz pięciu różnych kolorach. Do tego można dobrać różnego rodzaju bransolety lub paski.

ZeTime Elite jest dostępny na rynku w cenie około 890 PLN.

Specyfikacja:
• Materiały (koperta): stal nierdzewna, szafirowe szkło
• Bluetooth: 4.2
• Wymiary [mm]: 44 x 12,8 lub 39 x 12,6
• Szerokość paska [mm]: 22 lub 18
• Masa [g]: 90 (regular) lub 80 (petite)
• Czas pracy na baterii: 30 dni jako zegarek / 3 dni jako smartwatch
• Współpracuje z systemami: Android 5.0 lub nowszy / iOS 8 lub nowszy

MyKronoz ZeTime Elite - 30 dni na baterii

MyKronoz ZeTime Elite - 30 dni na baterii

MyKronoz ZeTime Elite - 30 dni na baterii

MyKronoz ZeTime Elite - 30 dni na baterii

MyKronoz ZeTime Elite - 30 dni na baterii

Źródło: Info Prasowe / EntrymediaKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.