2019-07-31 10:26
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

NAVITEL MR150 NV – nowe, aktywne lusterko samochodowe

Obrazek NAVITEL MR150 NV – nowe, aktywne lusterko samochodowe

Firma NAVITEL prezentuje nowy wideorejestrator. MR150 NV to trzeci produkt z kategorii lusterek, który wyposażono w sensor optyczny z obsługą night vision. NAVITEL MR150 NV rejestruje wideo w rozdzielczości Full HD, w 30 klatkach na sekundę. Pliki zapisywane są w formacie .MOV. Kąt widzenia obiektywu wynosi 120°, a soczewkę wykonano z 4-warstwowego szkła. Sensor SC2363 z obsługą night vision umożliwi nagranie wyraźnych i szczegółowych filmów, niezależnie od warunków oświetleniowych. Urządzenie wyposażono w jasny, 4,5-calowy wyświetlacz, wykonany w technologii IPS. Za stabilną pracę wideorejestratora odpowiada procesor MSTAR MSC8336.W modelu MR150 NV producent zdecydował się na umieszczenie portu do podłączenia tylnej kamery. Sprzęt obsługuje karty microSD do maksymalnej pojemności 64GB. Użytkownik ma do dyspozycji trzy tryby pracy lusterka: nagrywania, odtwarzania i robienia zdjęć.

Po uruchomieniu zapłonu w samochodzie urządzenie automatycznie włącza się i rozpoczyna nagrywanie (pod warunkiem, że zapewniony jest stały dopływ zasilania do wideorejestratora). Wbudowany czujnik przeciążeń G-Sensor aktywuje się w przypadku kolizji lub gwałtownego manewru. Zapisuje materiał wideo i chroni go przed usunięciem.

W opakowaniu z wideorejestratorem znajdują się niezbędne akcesoria: ładowarka samochodowa 12/24 V, ściereczka z mikrofibry, klipsy mocujące, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna, kabel mini-USB oraz licencja nawigacyjna na smartfon/tablet, z mapą 47 krajów Europy. NAVITEL MR150 NV jest już dostępny w sieci sklepów Media Expert.

Sugerowana cena lusterka – 249 PLN.


NAVITEL MR150 NV – nowe, aktywne lusterko samochodowe

NAVITEL MR150 NV – nowe, aktywne lusterko samochodowe

Źródło: Info Prasowe / NAVITELKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.