2019-07-10 11:27
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

NAVITEL R400 NV – niezawodny asystent drogowy

Obrazek NAVITEL R400 NV – niezawodny asystent drogowy

Firma NAVITEL prezentuje nowy wideorejestrator – model R400 NV. To czwarta kamerka samochodowa z sensorem night vision w regularnym portfolio producenta. NAVITEL R400 NV rejestruje filmy w rozdzielczości Full HD, przy użyciu standardu kompresji H.264. Pliki zapisywane są w formacie .MOV. Kąt nagrywania wynosi 120°. Kamerę wyposażono w 2,7-calowy wyświetlacz TN o rozdzielczości 960x240. Za stabilną pracę urządzenia odpowiada procesor MStar MSC8336 i sensor optyczny SC2363 z obsługą night vision. R400 NV obsługuje karty microSD do 64 GB. Soczewkę obiektywu wykonano z 4-warstwowego szkła.eśli kamera jest podłączona do źródła zasilania, nagrywanie rozpocznie się automatycznie po uruchomieniu zapłonu. Wbudowany czujnik przeciążeń (G-Sensor) wykrywa i zabezpiecza materiał wideo w przypadku zagrożenia na drodze. Działanie czujnika jest proste – włącza się on przy gwałtownym hamowaniu, przyspieszaniu, bądź rotacji pojazdu.

Przydatną funkcją z punktu widzenia kierowcy jest tryb parkingowy. Wideorejestrator wykrywa ruch w polu widzenia kamery i  rozpoczyna nagrywanie nawet podczas nieobecności kierowcy w samochodzie.

W zestawie z wideorejestratorem znajdują się dedykowane akcesoria – uchwyt na przyssawkę, uchwyt na taśmę 3M, ładowarka samochodowa, kabel mini-USB, ściereczka z mikrofibry oraz bonus w postaci licencji nawigacyjnej na smartfon/tablet z mapą 47 krajów Europy.

NAVITEL R400 NV jest już dostępny w sieciach sklepów z elektroniką użytkową. Sugerowana cena kamery – 199 PLN.

NAVITEL R400 NV – niezawodny asystent drogowy

NAVITEL R400 NV – niezawodny asystent drogowy

NAVITEL R400 NV – niezawodny asystent drogowy

NAVITEL R400 NV – niezawodny asystent drogowy

Źródło: Info Prasowe / NAVITELKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.