2019-02-07 15:33
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

NAVITEL T757 LTE - tablet i nawigacja

Obrazek NAVITEL T757 LTE - tablet i nawigacja

Firma NAVITEL wprowadza na rynek nowy produkt. Model T757 LTE to połączenie klasycznego tabletu i nawigacji samochodowej. NAVITEL T757 LTE pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android 8.1 Oreo, z dostępem do łączności GPS i GLONASS. Duży, siedmiocalowy ekran o rozdzielczości 1280x800 wykonano w technologii IPS. Urządzenie wyposażono w ekran 2.5D, dzięki temu obraz jest przejrzysty i ostry, niezależnie od ustawienia tabletu. Wbudowany G-Sensor ułatwi konfigurację widoku w pionie lub w poziomie. Urządzenie umożliwia łatwą komunikację ze znajomymi i rodziną dzięki zintegrowanym modułom LTE, Bluetooth i Wi-Fi. Sprzęt obsługuje dwie karty SIM oraz dodatkowy slot na karty microSD/SDHC o pojemności do 128 GB.Dzięki temu w każdej chwili można pobrać dodatkowe mapy, muzykę bądź ulubione aplikacje. Do dyspozycji użytkownika przeznaczono 16 GB pamięci wewnętrznej oraz 2 GB pamięci RAM.

NAVITEL T757 LTE zawiera fabrycznie zainstalowane oprogramowanie Navitel Navigator. Aplikacja, która działa także w trybie offline oferuje zaawansowane funkcje nawigacyjne - ostrzeżenia przed fotoradarami, wybór trzech alternatywnych tras oraz wyszukiwarka punktów POI. Razem z tabletem konsument otrzymuje dostęp do szczegółowych map 47 krajów Europy z dożywotnią, darmową aktualizacją.

W zestawie z urządzeniem znajdują się dedykowane akcesoria: uchwyt samochodowy, podstawka, ładowarka samochodowa 12/24 V, ładowarka sieciowa, kabel micro-USB, instrukcja obsługi oraz karta gwarancyjna.

Tablet, który jest kontynuacją popularnego na rynku modelu T700 3G, pojawi się w regularnej sprzedaży w pierwszej połowie lutego.

Sugerowana cena NAVITEL T757 LTE – 499 PLN.


NAVITEL T757 LTE - tablet i nawigacja

NAVITEL T757 LTE - tablet i nawigacja

NAVITEL T757 LTE - tablet i nawigacja

NAVITEL T757 LTE - tablet i nawigacja

NAVITEL T757 LTE - tablet i nawigacja

Źródło: Info Prasowe / NAVITELKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.