2018-02-08 12:56
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

NEC PX1005QL - projektor 4K UHD z serii PX

Obrazek NEC PX1005QL - projektor 4K UHD z serii PX

NEC PX1005QL, to najnowszy projektor 4K UHD z serii PX. Urządzenie łączy w sobie dwie istotne zalety: oferuje obraz najwyższej jakości w wielkim formacie, bez widocznych pikseli, a równocześnie charakteryzuje się niskim kosztem posiadania. Ten nowy projektor laserowy oferuje doskonałą jakość obrazu o wysokiej jasności, rozdzielczość 4K UHD oraz unikalną technologię przetwarzania obrazu i koloru, opartą na najnowszym układzie skalującym NEC. Rezultatem jest bardziej szczegółowy obraz bez widocznych pojedynczych pikseli. Urządzenie dysponuje szerokim wyborem najnowszych złączy, w tym licznymi wejściami sygnału 4K włącznie z Quad 3G SDI, 2x DisplayPort i HDMI oraz opcjonalnym slotem do modułów komputerowych Slot-in PC 4K/UHD w standardzie OPS (Open Pluggable Specification).Projektor wyposażono w laserowe źródło światła, które umożliwia osiągnięcie wyższych poziomów jasności oraz niższych kosztów operacyjnych. Urządzenie doskonale sprawdzi się nawet w instalacjach, które tworzone są w trudnych warunkach oświetlenia otoczenia. Co więcej projektor zapewni niższe zużycie energii. NEC PX1005QL jest praktycznie bezobsługowy i pozwala na utrzymanie jednakowej wydajności kolorystycznej przez cały czas życia produktu, bez konieczności wymiany panelu czy filtra optycznego.

Żywotność lasera wynosząca 20 000 godzin jeszcze bardziej obniża koszt użytkowania i sprawia, że projektor jest interesującą i bardzo rozsądną kosztowo propozycją dla szerokiego spektrum organizacji, poczynając od szkół, aż po wielkie obiekty.

Nowy projektor NEC PX1005QL po raz pierwszy został zaprezentowany podczas targów ISE w Amsterdamie, a wprowadzenie go do sprzedaży jest planowane na czerwiec 2018.
NEC PX1005QL - projektor 4K UHD z serii PX

Źródło: Info Prasowe / NECKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.