2019-01-08 17:37
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

NVIDIA - laptopy z kartami graficznymi NVIDIA GeForce RTX

Obrazek NVIDIA - laptopy z kartami graficznymi NVIDIA GeForce RTX

Na konferencji poprzedzającej targi CES, firma NVIDIA zapowiedziała pojawienie się na rynku ponad 40 modeli laptopów z kartami graficznymi GeForce RTX, które będą dostępne w ponad 100 konfiguracjach. Laptopy wykorzystają karty GeForce RTX 2080, RTX 2070 oraz RTX 2060, dzięki czemu po raz pierwszy w historii urządzenia przenośne otrzymają wsparcie techniki ray tracingu w czasie rzeczywistym. Siedemnaście modeli będzie zgodnych z założeniami projektu Max-Q, który zakłada tworzenie smukłych, cichych i jednocześnie wydajnych laptopów o grubości nie przekraczającej 20 mm.Pierwsze modele są spodziewane w sklepach od 27 stycznia tego roku. Dostarczą je światowi liderzy produkcji komputerów przenośnych, w tym firmy takie jak Acer, Alienware, ASUS, Dell, Gigabyte, HP, Lenovo Legion, MSI, Razer oraz Samsung. Na rynku polskim możemy spodziewać się jednostek przygotowanych przez Blue Technology (marka Hyperbook) oraz Dream Machines.

Zapowiedziano również promocję w ramach której osoby, które zakupią w sklepach biorących udział w akcji laptopa z kartą graficzną GeForce RTX 2060 lub RTX 2070 otrzymają do wyboru grę Anthem lub Battlefield V, a nabywcy laptopów z kartą GeForce RTX 2080 otrzymają oba te tytuły.


NVIDIA - laptopy z kartami graficznymi NVIDIA GeForce RTX

NVIDIA - laptopy z kartami graficznymi NVIDIA GeForce RTX

Źródło: Info Prasowe / NVIDIAKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.