2019-07-24 10:12
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
1

NVIDIA - nowe Game Ready i GeForce RTX 2080 SUPER

Obrazek NVIDIA - nowe Game Ready i GeForce RTX 2080 SUPER

Firma NVIDIA opublikowała sterownik Game Ready dedykowany grze Wolfenstein: Youngblood, który zapewnia również wsparcie dla dostępnych już na rynku kart graficznych GeForce RTX 2080 SUPER. Zawiera on także optymalizacje dla gier Madden NFL 20 oraz Wolfenstein: Cyberpilot. Dodatkowo dodaje obsługę trzech kolejnych monitorów kompatybilnych z techniką G-SYNC. Sterowniki Game Ready udostępniane są najpóźniej w dniu premiery wspieranej gry i są zoptymalizowane pod kątem największej wydajności oraz jakości rozgrywki. Każdy sterownik Game Ready posiada certyfikat zgodności WHQL wydawany przez firmę Microsoft.Nowe karty graficzne GeForce RTX 2080 SUPER są już dostępne w sklepach na całym świecie. Gracze mogą wybierać wśród referencyjnych kart Founders Edition dostępnych w sklepie NVIDIA jak i licznych wersjach autorskich od firm ASUS, Colorful, EVGA, Gainward, Galaxy, Gigabyte, Innovision 3D, MSI, Palit, PNY i Zotac. Karty GeForce RTX 2080 SUPER wspierają najnowocześniejsze techniki graficzne w tym ray tracing w czasie rzeczywistym, obsługiwany przez takie nadchodzące hity jak Cyberpunk 2077 czy Call of Duty: Modern Warfare. Kupując w wybranych sklepach te i inne karty graficzne GeForce RTX, jak i komputery stacjonarne oraz laptopy w nie wyposażone, otrzymujemy gry Control oraz Wolfenstein: Youngblood, o wartości przekraczającej 300 PLN.

NVIDIA poinformowała również, że trzy kolejne monitory zaliczyły testy zgodności z techniką G-SYNC. Do wyświetlaczy posiadających certyfikat G-SYNC Compatible dołączyły modele AOC AG272FCX6, AOC AG272FG3R oraz HP 24X.

NVIDIA - nowe Game Ready i GeForce RTX 2080 SUPER

Źródło: Info Prasowe / NVIDIA
  1. Avatar nic wiadomość nic
     

    Raptem 3 do 8 fps-ów  więcej zależnie od gry , w porównaniu do standardowej 2080. A jak na razie trzeba dołożyć minimum 50 funtów to najtańszych modeli i przynajmniej £ 100 do tych lepszych . Tak to wygląda w UK na przykład. Najlepiej cenowo wypada 2070 Super. Wydajnosc zblizona do 2080 za mniejsze pieniadze. Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.