2019-10-29 21:26
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Najnowszy sterownik NVIDIA Game Ready

Obrazek Najnowszy sterownik NVIDIA Game Ready

Firma NVIDIA opublikowała dzisiaj najnowszy sterownik Game Ready, które wprowadzają szereg nowych funkcjonalności, a także oferują wsparcie dla mających dzisiaj premierę kart graficznych GeForce GTX 1660 SUPER. Sterowniki NVIDIA Game Ready zapewniają jak najlepsze wrażenia z rozgrywki i są zoptymalizowane pod kątem najważniejszych gier na rynku. W najnowszym sterowniku Game Ready zaimplementowano udoskonalony filtr wyostrzania obrazu dostępny z poziomu panelu sterowania NVIDIA, zapewniający jeszcze wyższą wydajność i obsługujący wszystkie gry zgodne z DirectX 9, 11 i 12. Łatwe w użyciu suwaki wyostrzające obraz oraz profile dla poszczególnych gier pozwalają na indywidulane dopasowanie obrazu do każdej z nich.Tryb NVIDIA Ultra Low Latency (NULL) został wzbogacony o obsługę techniki G-SYNC, dzięki czemu gracze mogą cieszyć się nieskazitelnym obrazem zapewnianym przez G-SYNC, a jednocześnie odnieść korzyści wynikające z krótkiego czasu reakcji, które zapewnia niższe opóźnienie w grach. Gracze nie muszą już wybierać pomiędzy responsywnym lub stabilnym obrazem - dzięki najnowszym sterownikom Game Ready i monitorowi z techniką G-SYNC otrzymują obie te korzyści.

Dzięki ponad 3 milionom pobrań w ubiegłym roku ReShade korzysta z dynamicznej społeczności modderów, która tworzy niesamowite efekty przetwarzania końcowego na potrzeby gier PC. Dzięki najnowszej aktualizacji sterownika Game Ready oraz aplikacji GeForce Experience gracze korzystający z kart graficznych GeForce uzyskują natychmiastowy dostęp do setek filtrów ReShade, które można łatwo wykorzystać w ulubionych grach używając funkcji Freestyle lub Ansel.

Program G-SYNC Compatible powstał w celu rozszerzenia ekosystemu produktów wspierających technikę G-SYNC i ma na celu edukowanie konsumentów na temat wyświetlaczy, które oferują odpowiednie parametry zapewniające podstawową obsługę zmiennego odświeżania ekranu (Variable Refresh Rate).

Najnowszy sterownik Game Ready rozszerza listę ponad 50 monitorów zgodnych z techniką G-SYNC o 7 kolejnych modeli:
· Acer CG437K P
· Acer VG272U P
· Acer VG272X
· AOC 27G2G4
· ASUS XG279Q
· Dell AW2720HF
· Lenovo Y27Q-20

W ramach programu G-SYNC Compatible, NVIDIA współpracuje z producentami monitorów, testując poprawność działania modeli obsługujących protokół AdaptiveSync. Monitory, które pozytywnie przejdą wszystkie testy są oznaczane jako „G-SYNC Compatible”. Pełna lista wspierających technikę G-SYNC dostępna jest TUTAJ.

Najnowszy sterownik NVIDIA Game Ready

Najnowszy sterownik NVIDIA Game Ready

Najnowszy sterownik NVIDIA Game Ready

Źródło: Info Prasowe / NVIDIAKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.