2024-02-08 12:36
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
2

Nowa hulajnoga Predator Extreme

Obrazek Nowa hulajnoga Predator Extreme

Podczas IEM Katowice 2024, firma Acer zaprezentowała nową, elektryczną hulajnogę Predator Extreme - najnowszy dodatek do rosnącej linii e-mobilnych pojazdów tej firmy. Hulajnoga Predator Extreme została zaprojektowana tak, aby w swojej kompaktowej ramie przenosić moc i osiągi motocykla terenowego. Dla poszukiwaczy mocnych wrażeń, Predator Extreme jest pochylony lekko do przodu, a nisko położony środek ciężkości zapewnia większą zwrotność i umożliwia jazdę po stromych wzgórzach, wąskich szlakach i pochyłościach. Solidna konstrukcja hulajnogi pozwala również na wykonywanie akrobacji, takich jak wheelie, skoki, skoki na krawężniki i nie tylko, podczas gdy osoby dojeżdżające do pracy w mieście mogą płynnie przełączać się między trybami prędkości 6 km/h, 15 km/h i do 25 km/h (w zależności od przepisów krajowych).Hulajnoga elektryczna Predator Extreme jest wyposażona w wymienny akumulator litowo-jonowy 10,5ah/36V, który znacznie zmniejsza emisję dwutlenku węgla w porównaniu z motocyklem. Akumulator można w pełni naładować w ciągu zaledwie 4 godzin, a na jednym ładowaniu można przejechać do 35 km, co zapewnia kierowcy większy zakres i elastyczność podczas dojazdu do pracy, szkoły lub na spotkanie z przyjaciółmi.

Predator Extreme będzie dostępny w regionie EMEA w 2. kwartale 2024 r. w cenie od 5699 PLN.
Nowa hulajnoga Predator Extreme

Nowa hulajnoga Predator Extreme

Nowa hulajnoga Predator Extreme

Nowa hulajnoga Predator Extreme

Nowa hulajnoga Predator Extreme

Nowa hulajnoga Predator Extreme

źródło: Info Prasowe - ACER
 1. Avatar nic wiadomość nic
  A mówili że nie da się zrobić mniejszej Motorynki

  a tu proszę \"\lol\"

  PS. we wszystkich nowych samochodach (a w szczególności w supersamochodach) powinni wprowadzić sprzętowe ograniczenie prędkości do 50/90/140 itp. km/h, w zależności np. od pozycji na GPSie albo odczytywanych znaków \"\diabel\"

 2. Avatar nic wiadomość nic
   


  Witam, chciałbym podzielić się z wami jedną stroną. Gram w kasynach od dłuższego czasu i znalazłem stronę, która oferuje najlepsze kasyna w kraju. Ich zaletą jest przyjazna dla użytkownika strona internetowa i ładna, zoptymalizowana aplikacja, możliwość gry we wszystkich dostępnych kasynach, gry są bardzo interesujące i ekscytujące. Istnieje wiele lukratywnych ofert i promocji dla nowych graczy. Jeśli chcesz się dobrze bawić, zdecydowanie możesz to zrobić v polskie kasyno internetowe  [url=https://polskiekasynaonline24.com/]https://polskiekasynaonline24.com/[/url]


Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelnik serwisu IN4.pl.