2019-11-27 21:55
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Nowe klawiatury mechaniczne - KRUX Comet oraz KRUX Meteor

Obrazek Nowe klawiatury mechaniczne - KRUX Comet oraz KRUX Meteor

KRUX Comet oraz KRUX Meteor to klawiatury MECHaniczne. Po kilkunastu latach, zwanych głębokim średniowieczem membranowym, przełączniki mechaniczne wracają na salony. Każdy ze 104 przełączników klawiatury mechanicznej w KRUX Comet oraz w KRUX Meteor ma osobną ścieżkę, która niczym neuryt łączy bezpośrednio klawisz z mózgiem. Funkcja N-Key Rollover jest standardowym wyposażeniem klawiatury KRUX Comet , jak i KRUX Meteor. 50 milionów (piątka i siedem zer) – przynajmniej tyle naduszeń wytrzyma każdy z przełączników zamontowanych w tych urządzeniach. A że jest ich w sumie 104, to oznacza że przed Tobą stoi trudne wyzwanie: 5 200 000 000 wciśnięć, tak ponad pięć miliardów. To około 61 lat codziennego „wciskania” po 4 „kliki” na sekundę.Lubisz rzeczy dopasowane do Twoich preferencji? To dokładnie tak jak my! Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie dwie różne wersje naszych klawiatur! W klawiaturze MECHanicznej KRUX Meteor jesteś w stanie dopasować do swoich upodobań kilka elementów, nie tylko podświetlenie LED.

Elementem podstawowym są oczywiście podnóżki, które znajdują się w górnej części klawiatury, a które pozwalają ustawić ją pod większym kątem względem biurka. Ciekawsza jest jednak leżanka, czy może raczej podpórka pod nadgarstki. Możesz ją rozłożyć, podłożyć, a nawet zdjąć.

Rozłożona – bo któż chciałby leżeć na podłodze… – tworzy płaską powierzchnię do pisania, bądź dłuższego grania. Możesz też złożyć podkładkę – to pewnie przyda się jak będziesz miał gości, którym chcesz zaprezentować Twoje wręcz pianistyczne umiejętności poruszania się po klawiaturze MECHanicznej. Masz na podorędziu śrubokręt? Za jego pomocą leżankę całkowicie odkręcisz, co zapewne przyda się na meczach wyjazdowych, podczas których warto być w najwyższej (czyt. najlżejszej) formie i pozbyć się zbędnego balastu. Jeżeli nie jesteś fanem takich wygód, uważasz je za zbędne i tylko dla paniczów, bądź nie masz miejsca na swoim blacie gamingowym, to obczaj sobie klawiaturę KRUX Comet, lżejszą o podpórkę pod nadgarstki.

Outemu Blue (niebiescy) czy Outemu Brown (brązowi)? Możesz wybrać obóz, w którego szeregi chcesz wstąpić. Zdecyduj na którą wersję klawiatury KRUX Comet bądź KRUX Meteor stawiasz: z przełącznikami MECHanicznymi Outemu Blue (niebieskie) lub Outemu Brown (brązowe)?

Niebiescy to bardziej wyrazista/ekspresyjna ekipa. Działają superprecyzyjnie, z wyraźnym i konkretnym raportowaniem – przeskokiem – z wykonanego zadania prezesowi klubu, czyli Tobie. O wykonanym ruchu wyraźnie informują otoczenie – to ich najlepszy marketing. Brązowi są bardziej delikatni, mają swoje ciche zasady. Skuteczność ataku jest równie wysoka, precyzja uderzenia też, ale to taki rodzaj komandosa: wykonuje zadanie perfekcyjnie, ale praktycznie niesłyszalnie dla otoczenia.

Jeżeli kochasz strategie, a przy tym lubisz mieć 100-procentową pewność z wykonanej akcji, to idealnie sprawdzi się u Ciebie team niebieski: Outemu Blue. Jeśli zaś oczekujesz bardziej uniwersalnego narzędzia, jesteś czuły na dźwięki otoczenia i chcesz przesyłać emocje w sposób niejawny dla domowników, to pasować do Twojego profilu będzie team brązowy: Outemu Brown. Niezależnie jednak czy grasz w szybkie FPS-y, gdzie liczy się czas reakcji, czy może preferujesz tytuły wymagające pełnej precyzji, znajdziesz coś dla siebie. Opowiadasz się jednak po tej łagodniejszej stronie? Obadaj w takim wypadku, wersję wyposażoną w przełączniki Outemu Brown.

“Jak z wytrwałością na polu walki?” Bez zastrzeżeń! Metalowa tarcza stanowi top klawiatury MECHanicznej KRUX Comet , jak i KRUX Meteor . Orężem są klawisze wykonane z politereftalanu butylenu (PBT). Stanowi to idealne połączenie wytrzymałości i zwinności tej MECHiny walki.

Zwróćcie uwagę na bogatą iluminację wydobywającą się spod keycapów KRUX Comet oraz KRUX Meteor – oczywiście w jedynym, słusznym kolorze: pomarańczowy KRUX. Co tu dużo mówić: masz do wyboru 12 głównych trybów świecenia w KRUX Comet oraz 14 trybów świecenia w KRUX Meteor . Do tego, niezależnie czy jesteś „piwniczakiem”, czy może kochasz tysiące lumenów w pokoju, możesz dobrać sobie jasność. A jeżeli jesteś fanem szybkiego i wściekłego koloru, możesz dostosować go pod siebie. Mieszając to wszystko, możesz uzyskać jedną z wielu dostępnych kombinacji.

Przewidywana cena KRUX Comet: 119 PLN
Przewidywana cena KRUX Meteor: 139 PLN

Nowe klawiatury mechaniczne - KRUX Comet oraz KRUX Meteor

Nowe klawiatury mechaniczne - KRUX Comet oraz KRUX Meteor

Nowe klawiatury mechaniczne - KRUX Comet oraz KRUX Meteor

Nowe klawiatury mechaniczne - KRUX Comet oraz KRUX Meteor

Nowe klawiatury mechaniczne - KRUX Comet oraz KRUX Meteor

Nowe klawiatury mechaniczne - KRUX Comet oraz KRUX Meteor

Źródło: Info Prasowe / KRUXKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.