2017-06-14 11:41
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Nowy poziom bezprzewodowej gry z Logitech G

Obrazek Nowy poziom bezprzewodowej gry z Logitech G

Logitech G po ponad 4 latach testów przedstawia dwa nowe rozwiązania, które umożliwiają całkowicie bezprzewodową grę na najwyższym poziomie. Logitech G POWERPLAY to pierwszy na świecie system stałego bezprzewodowego ładowania myszki w ruchu podczas gry. Powerplay eliminuje konieczność ładowania urządzenia w sposób tradycyjny, nawet gdy mysz nie jest używana. Z kolei Logitech G LIGHTSPEED to zaawansowana technologia oferująca najwyższą jakość łączności bezprzewodowej, pozwalająca na płynną rozgrywkę, bez opóźnień i przerywania. Wraz z systemem POWERPLAY firma Logitech prezentuje dwie nowe kompatybilne myszki Logitech G903 LIGHTSPEED Wireless Gaming Mouse oraz Logitech G703 LIGHTSPEED Wireless Gaming Mouse.W kluczowych momentach gry, najmniejsze opóźnienie może zadecydować o wygranej lub porażce. Częstotliwość raportowania co 1 milisekundę oraz zoptymalizowane połączenie bezprzewodowe sprawiają, że technologia LIGHTSPEED prześciga większość bezprzewodowych, jak i przewodowych rozwiązań konkurencji. Dodatkowo 16-krotne (12dB) wzmocnienie sygnału oraz mechanizm niwelowania zakłóceń eliminują problemy z połączeniem, zapewniając pewną i płynną pracę urządzeń w każdych warunkach.
Technologia Logitech LIGHTSPEED została zastosowana w nowych myszkach G903 i G703, które współpracują z systemem POWERPLAY.

System bezprzewodowego ładowania POWERPLAY
Logitech POWERPLAY to przełom w dziedzinie bezprzewodowego ładowania. Dotychczasowe rozwiązania wymagały umieszczenia urządzenia w stacji dokującej lub w określonym miejscu, co utrudniało korzystanie z myszki podczas ładowania. Technologia POWERPLAY została zaprojektowana w taki sposób, aby ładowanie za pośrednictwem podkładki odbywało się nieprzerwanie – zarówno w trybie uśpienia, jak i w czasie gry. System wykorzystuje działanie rezonatorów elektromagnetycznych, które generują pole energii nad podkładką o wymiarach 275 x 320mm. Wytworzony ładunek jest z kolei przekształcany w energię zasilającą akumulator w module POWERCORE, zastosowanym w myszkach G903 i G703. System stałego bezprzewodowego ładowania nie wpływa na jakość transmisji danych i wydajność myszki.

Bezprzewodowe myszki Logitech G903 i G703
Logitech G903 i G703 to zaawansowane urządzenia wyposażone w przełomową technologię LIGHTSPEED. W połączeniu z systemem ładowania POWERPLAY oferują niekończącą się grę na najwyższym poziomie. Główne cechy nowych myszek G903 oraz G703 to:
- Precyzyjny sensor optyczny PMW3366, wielokrotnie uznawany zarówno przez amatorów, jak i przez profesjonalistów za najlepszy sensor w myszkach dla graczy. Czujnik ten dokładnie odwzorowuje na ekranie każdy ruch ręki, bez wygładzania czy przyciągania, zapewniając wyjątkową precyzję śledzenia w całym zakresie czułości (od 200 do 12000 DPI) nawet przy bardzo wysoko ustawionym DPI i szybkich ruchach.
- System naciągu z metalową sprężyną oraz unikatową technologię obrotowych zawiasów zamontowany pod lewym i prawym przyciskiem myszki G903. System redukuje dystans pokonywany przez przycisk przed aktywacją, dzięki czemu gracze otrzymują szybki, precyzyjny oraz niezawodny mechanizm. Dodatkowo udoskonalona konstrukcja G903 została wyposażona w przyciski o zwiększonej wytrzymałości do 50 milionów kliknięć.
- Wygoda i komfort podczas gry. Symetryczną konstrukcję G903 można w łatwy sposób zmienić na pełnoprawną mysz dla graczy prawo lub leworęcznych dzięki dołączonym w zestawie magnetycznym nakładkom na przyciski. Dodatkowo uniwersalny kształt urządzenia zapewnia wygodę oraz maksymalną kontrolę graczom stosującym uchwyt typu palm, claw oraz fingertip. Mysz G703 oferuje lekką i ergonomiczną konstrukcje dopasowaną do kształtu dłoni, a dodatkowe gumowe uchwyty umieszczone po bokach urządzenia zapewniają stabilność chwytu podczas gry.

Instalacja G903 i G703 jest szybka i prosta – wystarczy włożyć nadajnik do portu USB i można rozpocząć rozgrywkę. Ponadto po pobraniu darmowego oprogramowania Logitech Gaming Software możliwe jest zaprogramowanie poszczególnych przycisków do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Cena i dostępność
System POWERPLAY będzię dostępny w sprzedaży od połowy września 2017 roku w spodziewanej cenie detalicznej 569 PLN. Logitech G903 i Logitech G703 LIGHTSPEED pojawią się w sprzedaży od połowy września 2017 roku w spodziewanej cenie detalicznej 789 PLN i 519 PLN.Nowy poziom bezprzewodowej gry z Logitech G

Nowy poziom bezprzewodowej gry z Logitech G

Nowy poziom bezprzewodowej gry z Logitech G

Nowy poziom bezprzewodowej gry z Logitech G

Nowy poziom bezprzewodowej gry z Logitech G

Nowy poziom bezprzewodowej gry z Logitech G

Źródło: Info Prasowe / Logitech GKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.