2020-12-15 16:14
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
2

Nowy router LTE marki FRITZ!

Obrazek Nowy router LTE marki FRITZ!

Niemiecki producent urządzeń sieciowych firma AVM wprowadza na polski rynek nowy router LTE FRITZ!Box 6850 LTE. Jest to wydajne urządzenie klasy średniej, wyposażone we wszystkie funkcjonalności znane z routerów FRITZ!Box, w tym m.in. w dwuzakresową sieć Wi-Fi z obsługą topologii Mesh, telefonię, smart home i różnorakie możliwości połączenia urządzeń w sieć domową. Nowy router obsługuje szybki dostęp do Internetu za pomocą sieci mobilnych z maksymalną prędkością 150 Mbit/s i stanowi doskonałą alternatywę dla łączy DSL i dostępów światłowodowych.Nowy, kompaktowy router FRITZ!Box 6850 LTE przesyła dane za pomocą dziesięciu częstotliwości LTE, trzech częstotliwości UMTS oraz obsługuje roaming i modulacje TDD i FDD dla LTE, by umożliwić surfowanie za pośrednictwem wszystkich mobilnych sieci komunikacyjnych. Dzięki funkcji inteligentnego pozycjonowania użytkownik może w łatwy sposób ustawić urządzenie w najlepszym miejscu w domu oraz może znaleźć idealną orientację dla anten do sieci mobilnej LTE.

FRITZ!Box 6850 LTE jest świetnie wyposażony w celu obsługi domowej sieci: szybkie WiFi na obu częstotliwościach (2x2 dual band w standardzie Wi-Fi ac+n), cztery gigabitowe porty LAN, jeden port USB do podłączenia nośników danych i jedna stacja bazowa DECT dla telefonów i aplikacji inteligentnego domu Smart Home. Dzięki autorskiemu oprogramowaniu FRITZ!OS urządzenie w łatwy i płynny sposób połączy wszystkie komputery, smartfony, tablety, telewizory, drukarki i inne urządzenia w domową sieć. Nowy router obsługuje funkcje Mesh, dzięki której wszystkie urządzenia i aplikacje zawsze uzyskują optymalne połączenie. Ciekawostką jest, iż nowy model LTE obsługuje systemy domofonowe, zapewniając właścicielom domów dodatkową wygodę.

Sugerowana cena detaliczna routera FRITZ!Box 6850 LTE to 769 PLN.

Nowy router LTE marki FRITZ!

Źródło: Info Prasowe / AVM
 1. Avatar nic wiadomość nic
  Tiaaa

  szybki dostęp do Internetu za pomocą sieci mobilnych z maksymalną prędkością 150 Mbit/s[/euote]Czyli Cat. 6.
  Czyli nie agreguje.
  Czyli sprzęt sprzed 5 lat.
  [quote]stanowi doskonałą alternatywę dla [...] dostępów światłowodowych.

  Dobrze że przynajmniej mają poczucie humoru...[/quote]

 2. Avatar nic wiadomość nic
  Tiaaa

  szybki dostęp do Internetu za pomocą sieci mobilnych z maksymalną prędkością 150 Mbit/s

  Czyli Cat. 6.
  Czyli nie agreguje.
  Czyli sprzęt sprzed 5 lat

  stanowi doskonałą alternatywę dla [...] dostępów światłowodowych.

  Dobrze że przynajmniej mają poczucie humoru...Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.