2018-05-14 11:15
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
1

OPTIMUS i MSI na Pyrkonie

Obrazek OPTIMUS i MSI na Pyrkonie

OPTIMUS, legendarna marka, tworząca wysokiej klasy komputery, zaprasza wszystkich na Pyrkon – największy w Polsce konwent dla miłośników fantastyki i popkultury. OPTIMUS wraz z firmą MSI, wiodącym na świecie producentem gamingowego sprzętu komputerowego, przygotowali wyjątkowe stoisko dla fanów gier, e-sportu i nowoczesnych technologii. Organizatorzy zapewniają wiele atrakcji, konkursy z cennymi nagrodami i spotkania ze znanymi, polskimi Youtuberami. Wydarzenie odbędzie się w dniach 18-20 maja na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Podczas trwającej trzy dni imprezy, obie marki zaprezentują swoje najciekawsze produkty dla graczy.W strefie Free2Play odwiedzający będą mogli przetestować komputery OPTIMUS Powered by MSI z serii E-Sport i E-sport Extreme, które stworzono z myślą o profesjonalnych rozgrywkach. Wyposażono je m.in. procesory Intel, pamięci RAM od Ballistix oraz karty graficzne GeForce i płyty główne marki MSI. Podczas targów zaprezentowana zostanie gra Ancestor Legacy autorstwa polskich deweloperów ze studia Destructive Creations. Obecni na stoisku OPTIMUS i MSI twórcy gry odpowiedzą na wszelkie pytania związane z najnowszą produkcją. Dla osób lubiących rywalizację, zorganizowane zostaną turnieje w Ancestor Legacy, a także w Hearthstone, Gwinta, Street Fighter i League of Legends. Dodatkowo, przygotowano liczne konkursy, w których uczestnicy będą mieli okazję popisać się wiedzą w różnych kategoriach, aby zgarnąć gadżety i sprzęt obu producentów.

W strefie OPTIMUS i MSI nie zabraknie interesujących gości. Stoisko odwiedzi Staszek „Tips” Wiertelak, znany z ekstremalnych modyfikacji komputerów. Tips zaprezentuje jeden ze swoich najambitniejszych projektów – komputer w motywie Optimusa Prime’a. Do budowy tej konstrukcji wykorzystano m.in. kartę graficzną MSI GeForce GTX 1080, płytę główną MSI X299 i procesor Intel Core i7-7740X. Swoją obecnością wydarzenie uświetni również jeden z najbardziej rozpoznawanych polskich YouTuberów – Patryk „ROJO” Rojewski. Podczas specjalnego panelu dyskusyjnego opowie o swojej twórczości i odpowie na pytania zgromadzonych. Fani ROJA będą mogli zdobyć autograf oraz zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie.

OPTIMUS i MSI na Pyrkonie

OPTIMUS i MSI na Pyrkonie

OPTIMUS i MSI na Pyrkonie

Źródło: Info Prasowe / Optimus
  1. Avatar nic wiadomość nic
    ale, że legendarna????

    Robili składaki i tyle... Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.