2014-07-24 17:24
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
3

Obudowy Silverstone Slim Mini-ITX dla HTPC

Obrazek Obudowy Silverstone Slim Mini-ITX dla HTPC

Małe komputery cieszą się coraz większą popularnością. Mimo dość niewielkich rozmiarów zewnętrznych potrafią mieć osiągi zbliżone do wydajnych, pełnowymiarowych komputerów PC w standardzie ATX. Spora wydajność oznacza jednak potrzebę niezłego przewietrzania wnętrza obudowy, choć przy ciasnocie w jej wnętrzu, nie będzie to łatwe. Dla miłośników właśnie takich sprzętów firma Silverston przygotowała dwa modele obudów typu Slim Case w standardzie Desktop Mini-ITX serii Milo i Raven...

Źródło: Klinika IN4 czytaj więcej...
 1. Avatar nic wiadomość nic
  Podziękował

  Nie jest specjalnie mniejsza od normalnej mATX. Nie po to kupuje się mITX, żeby budować komputer w takiej skrzyni. Niestety, znowu nie o to chodziło.

 2. Avatar nic wiadomość nic
   

  Nie zgodzę sie zupełnie że wadą jest że "musimy korzystać z napędów optycznych typu Slim slot-loading". To po prostu ich cecha ale z pewnością nie wada.


  Co do samych obudów, pierwsza fajna jak ktoś buduje HTPC z naciskiem na granie na TV.

 3. Avatar nic wiadomość nic
   

  obudowy nie są małe.. niedawno szukałem małej obudowy to zrezygnowałem z ITX na rzecz mATX bo obudowy specjalnie mniejsze nie są, a zyskuje sie np trzy sloty PCI :-) sama zaleta płyt ITX to chyba że łatwo o tanszy model z wbudowanym Wifi

  Brakuje chyba najważniejszego. Jak to wszystko wygląda z obudową mITX, procesorem, dwoma dyskami jak w recenzji napisane i jakąś grafiką..Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.