2022-05-16 14:25
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
1

PALIT - GPU dla twórców kreatywnych...

Obrazek PALIT - GPU dla twórców kreatywnych...

Odkąd architekci, lata temu, przeszli na rozwiązania cyfrowe w swojej pracy znacznie zwiększyły się możliwości dotyczące wizualizacji wykonywanych projektów i wraz z rozwojem technik obrazowania cyfrowego wciąż się one zwiększają. Obecnie dobre „wizki” to podstawa pracy z klientem, aby mógł on zobaczyć planowany efekt finalny jeszcze na etapie prac projektowych. I tutaj z pomocą przychodzą komputery wyposażone w wydajne karty graficzne, które akcelerują kluczowe aplikacje wykorzystywane do przedstawiania graficznego projektów architektonicznych.

Źródło: Klinika IN4 czytaj więcej...
  1. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nic
     

    Ze znanych mi programów, które przy dobrej woli zaliczymy do profesjonalntch, bodaj jedynie kombahn Corel'a nie korzysta ze wsparcia GPU. W szczególności Nvidii. Mało jest artykułów na ten temat, więc dzięki za ten. :-)
     Wspominając - jakieś 20 lat temu, we wsparciu edycji wideo, czy przechwytu analogowego, brylowały Radeony. Teraz do edycji filmów, częściej używamy kart Nvidii, a do konwersji, czy eksporrtu projektu do postaci gotowego filmu, nawet kart Intela. Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.