2006-06-30 07:51
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
14

Palit 6200TC – grafika z turbodoładowaniem

Obrazek Palit 6200TC – grafika z turbodoładowaniem

Palit Microsystems już dostarcza nowe karty Palit 6200TurboCache. Technologia TurboCache™ wykorzystuje w pełni możliwości szyny PCI-E i pozwala współdzielić karcie Palit 6200TC pamięć operacyjną komputera pod warunkiem, że w systemie jest co najmniej 1GB pamięci RAM. Efektem jest wydajniejsza praca karty, co można porównać do dodatkowych koni mechanicznych w aucie z turbosprężarką. Różnica tkwi w cenie, bo w karcie Palit’a dodatkową moc mamy praktycznie za darmo, a maksymalna ilość pamięci dostępna w trybie TurboCache ™ to aż 512MB!



Karta Palit 6200 TurboCache™ to produkt dla użytkowników szukających najlepszej wydajności w najkorzystniejszej cenie.
Karta pojawi się w sprzedaży w Polsce za kilka dni, oto sugerowane ceny detaliczne brutto w zależności od ilości fizycznej pamięci:

Palit 6200 TC 128MB – 189 PLN
Palit 6200 TC 256MB – 229 PLN
Gwarancja producenta: 24 miesiące

Palit 6200TC jest w pełni zgodny z Microsoft® DirectX®9.0 i Shader Model 3.0. Nie zapomniano o sprzętowym akceleratorze MPEG i MNV9, czyli o technologii NVIDIA® PureVideo™


źródło: Info Prasowe / Palit



Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelnik serwisu IN4.pl.