2017-05-17 13:00
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
6

Palit wprowadza GeForce GT 1030 Low Profile

Obrazek Palit wprowadza GeForce GT 1030 Low Profile

Palit Microsystems, wiodący producent kart graficznych, ogłosił wprowadzenie na rynek nowej serii kart graficznych Palit GeForce GT 1030 opartej na energooszczędnej i wysoko wydajnej architekturze NVIDIA Pascal. Podkręć swój PC dzięki nowej karcie. Zmień swoją zintegrowaną kartę na nowy model Palita GeForce GT 1030. Uwolnij swoją kreatywność z oszałamiającą jakością edycji zdjęć i video. Palit GeForce GT 1030 został wykonany na bazie chipa Pascal GP108 ASIC, wyposażonego w 384 procesory strumieniowe Pascal CUDA oraz pamięcią 2 GB GDDR5. Dodatkowo pobór energi na poziomie do 30 wat sprawia, że jest to jedna z najbardziej oszczędnych kart i stanowi ważną cechę dla użytkowników PC.Palit GeForce GT 1030 jest wyposażony w gniazda DVI i HDMI 2.0b, które mogą obsługiwać rozdzielczość do 4K @ 60Hz dzięki czemu mogą uaktualnić całe środowisko multimedialne komputera z 2X szybszą wydajnością niż Intel Core i5.

Dzięki najnowszej wydajnej obsłudze nowej generacji Pascal - Palit GeForce GT 1030 Low Profile pozwala użytkownikom graficznym cieszyć się z na szybszego i bardziej komfortowego korzystaniem z komputera.Palit wprowadza GeForce GT 1030 Low Profile

Palit wprowadza GeForce GT 1030 Low Profile

Palit wprowadza GeForce GT 1030 Low Profile

Palit wprowadza GeForce GT 1030 Low Profile

Źródło: Info Prasowe / PALIT
 1. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nic
   

  Sławek ja wiem co to jest cytowanie wiadomości prasowej, ale ręka Cię od pisania nie boli? Bo oczy bolą od czytania tego. :woot:


  Powinieneś jakieś szkodliwe od Nvidii dostać, czy cuś. Skoro wypuszczają takie teksty, to powinni też płacić newsmenom.  \"\przytul\"

 2. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nic
  @kotin

  No ja mam takie "kfiatki" w skrzynce mail'owej na co dzień. Tego Palita wrzuciłem tylko dlatego, że dawno do nas nie pisali, to może uda się odnowić kontakty... 

 3. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nic
  @SlawoyAMD

  Jestem już taki stary, że pamiętam jak Palit miał (podobnie jak na przykład Acer, czy Asrock) opinię taniej w złym tego słowa znaczeniu firmy. Potem jednak powoli systematycznie tą opinię poprawiał (podobnie jak tamte dwie). Taką spokojną długofalową pracę trzeba cenić. \"\spoko\"

  Chyba że dalej tak napisane teksty będą wypuszczać. \"\lol\"
  Nic, grunt że karty dobre. :-P
  To znaczy GT 1030 nie koniecznie, ale takie też są potrzebne, nie wszyscy grają, a nie wszystkie CPU to APU...

 4. Avatar nic wiadomość nic
   

  Byle cena była adekwatna do wydajności wtedy na pewno znajdzie niewymagających nabywców

 5. Avatar nic wiadomość nic
   

  Pytanie klucz, czy to jest szybsze od integry?

 6. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nic
   

  Nawet jak nie, to się trafiają Ryzeny, Xeony...Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.