2023-08-05 15:48
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
2

Patriot Viper Venom DDR5 - na początek dla AM5???

Obrazek Patriot Viper Venom DDR5 - na początek dla AM5???

Kiedy składamy nowy komputer, na początku wybieramy swoje wymarzone podzespoły... Przynajmniej do czasu, kiedy podliczymy, ile musimy na nie wydać pieniędzy. Wtedy zaczynają się cięcia i zawsze stajemy przed dylematem, czy lepszy procesor i karta graficzna, czy też inwestować w mocniejsza płytę główną, ultra szybkie dyski SSD, zasilacz z certyfikatami sprawności GOLD lub nawet Platinum... a może więcej szybszej pamięci RAM?

źródło: Klinika IN4 czytaj więcej...
 1. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nic
   

  Nie wiem co jest w Twoich recenzjach. Inne jak się czyta, czy ogląda, to trochę jak kucyka w maneżu. Wyjmuję z pudełka, podaję parametry, (prawie) wszystkie recenzje takie same. U Ciebie mamy szersze spojrzenie. Począwszy od cudownego, jeszcze z dzieciństwa - czemu? Którego gdy tetryczejemy wstydzimy się używać, po pytanie podstawowe - po co? Idziesz tropem prawdziwych dylematów przyszłego użytkownika. Przewidujesz jego dylematy. Gdy czytam Twoje recenzje, mam wrażenie że nie myślisz jak wypadniesz, a myślisz o mnie, ewentualnym użytkowniku (i pewnie większość czytelników odnosi podobne wrażenie).
  PS
  Nie, nie chcę pożyczyć stówy, na prawdę tak myślę. :-P

 2. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nic
  @kotin

  Dziękuję za dobre słowo :) Po prostu piszę to, co sam bym chciał się dowiedzieć, a nie wpatrywać w cyferki i wykresy... Czasami własne odczucia użytkownika potrafią powiedzieć więcej i odpowiedzieć na pytanie, czy warto wydać sporo więcej $$ na coś, czego prócz efektu placebo, realnie nie doświadczymy... Ale zawsze są wyjątki...Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelnik serwisu IN4.pl.