2023-08-06 16:44
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
4

AOC AGON AGM600 - Nowy mistrz gamingu?

Obrazek AOC AGON AGM600 - Nowy mistrz gamingu?

Też tak macie, że przywiązujecie się do swojego sprzętu? Ja czasami tak mam, że jak się uczepię jednego produktu, to używam go tak długo, aż się zepsuje, albo znajdzie się urządzenie, które jest jeszcze lepsze od obecnego. Tak ostatnio było z moją klawiaturą Cooler Master CK550, którą pokochałem od pierwszego kontaktu i pracowałem na niej od września 2018 roku, a więc niemal pięć lat. Niestety od intensywnego używania zaczął jej niedomagać klawisz... M (przy intensywnym pisaniu, często się nie wpisywał). Bardziej spodziewałbym się awarii któregoś z kluczy WASD, ale nie, te pracują doskonale.

źródło: Klinika IN4 czytaj więcej...
 1. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nic
   

  Nie zmienia to mojej dobrej opinii o tej myszce, ale z reporterskiego obowiązku opiszę przygodę z nią. Aktualizowałem komputer z Windowsa 10 na Windows 11. Nie chciał. Ruszył dopiero po zmianie tej myszki i klawiatury GK00 na stare sprzęty. O takich możliwych kłopotach z urządzeniami na USB po błędzie 0x00000f0 przeczytałem tu:
  [url=https://scroll.morele.net/poradniki/blad-0xc000000f-co-robic-gdy-sie-pojawi-podpowiadamy-jak-naprawic-blad-0xc000000f/]https://scroll.morele.net/poradniki/blad-0xc000000f-co-robic-gdy-sie-pojawi-podpowiadamy-jak-naprawic-blad-0xc000000f/[/url]
  Czekam na polecenie obróć się trzy razy i spluń przez lewe ramię, a aktualizacja na pewno się zainstaluje. :silly: \"\lol\"

 2. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nic
   

  PS Klawiatura GK500. 

 3. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nic
   

  No, z całą przyjemnością wróciłem do myszki AGM600. \"\spoko\"

 4. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nic
   

  Minęło trochę czasu. Nie grałem zbyt często. Z okazji świąt wszedłem w kilka gier. To co się dzieje z myszką na serio mnie niepokoi. W każdej grze szybkość myszki, szybkość kamery (o ile występuje), jest inna. Myszka wariuje. Za każdym razem trzeba szybkość ustawiać. Lekki ruch wystarczy żeby sterowana postać wirowała, zamiast dokonać lekkiego obrotu. Po wyregulowaniu tego, ruch jest OK, ale wskaźnik myszy przesuwa się po ekranie o centymetr / dwa. Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelnik serwisu IN4.pl.