2019-11-09 13:48
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Premiera HAMMERA Explorer

Obrazek Premiera HAMMERA Explorer

HAMMER EXPLORER to 5.7-calowy smartfon ze wzmocnioną obudową, który został zaprojektowany w Polsce przez międzynarodowy zespół. Jak informuje producent – ten „pancerniak” posiada wiele praktycznych ulepszeń, które są wynikiem wszystkich dotychczasowych doświadczeń w tworzeniu HAMMERÓW, dzięki czemu cechuje go światowa jakość. W efekcie, to pierwszy smartfon HAMMER z certyfikatem odporności IP69 i wodoodpornymi portami, w tym USB-C (uniwersalny wtyk). Do tego model wyposażony jest w dodatkowe bumpery chroniące ekran, NFC umożliwiające płatności mobilne, wskaźnik laserowy, uchwyt na smycz oraz baterię 5000 mAh z funkcją Express Charging. Poza tym Explorer posiada aparaty: główny 13 Mpx oraz selfie 8 Mpx.Za jego wydajność odpowiadają procesor Helio A22 i 3 GB pamięci RAM. HAMMER EXPLORER pracuje pod kontrolą czystego systemu Android 9.0 Pie z GMS. Smartfon świetnie leży w dłoni i jest jeszcze lepiej przygotowany do pracy w trudniejszych warunkach i na rozmaite wyzwania dając większą pewność i komfort na co dzień.

Co więcej, projekt Explorera jest rozwojowy – producent planuje stworzyć dla niego dedykowane akcesoria takie jak bateria zewnętrzna czy uchwyt rowerowy. Cena modelu to 1099 PLN.

Model został ciepło przyjęty przez Klientów w trakcie przedsprzedaży. Osoby, które zakupiły go do 7 listopada br. otrzymają prezenty po spełnieniu warunków promocji i wypełnieniu formularzy na stronie: https://www.hammeromania.pl/przedsprzedaz/


KONKURS: ZGARNIJ EXPLORERA DLA SIEBIE
Konkurs, w którym można wygrać HAMMERA Explorer odbywa się na fan page’u marki na Facebook.com. Jego mechanizm jest bardzo prosty, a w celu zgarnięcia modelu wystarczy pod postem z 7 listopada dodać zdjęcie wraz z opisem swojej najbardziej ekstremalnej, niepowtarzalnej historii, przygody z życia. Spośród wszystkich uczestników, którzy napiszą komentarz, jury wybierze autora najbardziej kreatywnej i ciekawej odpowiedzi.

Więcej informacji o konkursie znajdziecie pod adresem www.facebook.com/hammeromania/.

Premiera HAMMERA Explorer

Premiera HAMMERA Explorer

Premiera HAMMERA Explorer

Premiera HAMMERA Explorer

Premiera HAMMERA Explorer

Źródło: Info Prasowe / HAMMERKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.