2011-10-11 18:12
Autor: Krzysztof Kocurek (nickey)
21

Przecieki o telefonie Samsung Galaxy S III

Obrazek Przecieki o telefonie Samsung Galaxy S III

Wydawać by się mogło, że Samsung Galaxy S II to smartfon idealny, którego nie sposób (na tą chwilę) ulepszyć. A jednak południowo koreański producent nie składa broni i pracuje nad trzecią wersją galaktycznego telefonu. Dziś pojawiły się pierwsze przecieki dotyczące tego aparatu.

W Galaxy S III zastosowano dwurdzeniowy układ Exynos 4212, który ustawiony został na wartość 1.8 GHz. Łączna ilość pamięci RAM w telefonie wynosi bagatela 2 GB, a z tyłu znajdziemy 12 megapikselowy aparat, który nagrywa filmy w rozdzielczości FullHD.


Według informacji, które wyciekły wczoraj, nowy S3 wyposażony będzie w 4.6 calowy ekran super AMOLED Plus HD. Oprócz takich dodatków jak obsługa sieci LTE 4G w nowym smartfonie Samsunga nie zabraknie technologii bezdotykowych transakcji NFC.

Ze względu na sprawę o naruszenie patentu Apple Samsung musiał zrezygnować z designu znanego z drugiej wersji. Wracając do wbudowanej kamery, niektórzy przypuszczają, że optyka może korzystać z sensora W750 BSI.

Pamiętajmy jednak, że mamy do czynienia z niepotwierdzoną informacją. W rzeczywistości może się okazać, że wnętrze Galaxy S III będzie zupełnie inne. Dla przykładu wymieniony w specyfikacji układ Exynos nie został jeszcze zaprezentowany.

Przecieki o telefonie Samsung Galaxy S III

Źródło: TechSpotKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.