2017-11-14 14:51
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
1

ROCCAT Kone AIMO

Obrazek ROCCAT Kone AIMO

ROCCAT ogłasza, że do sprzedaży trafiła długo wyczekiwana mysz Kone AIMO. Premiera uświetnia dziesięciolecie wprowadzenia pierwszych urządzeń gamingowych z podświetleniem RBG z rodziny Kone. Nowa mysz to połączenie doświadczeń ostatniej dekady i zebranych w tym czasie opinii graczy oraz najnowocześniejszej technologii. AIMO stworzono w oparciu o inteligentny system, który zapamiętuje zachowania gracza i dostosowuje się do jego stylu rozgrywki. W płynny i organiczny sposób, bez udziału użytkownika, zarządza podświetleniem wszystkich połączonych z nim urządzeń. Nie wymagając konfiguracji, AIMO w czasie rzeczywistym reaguje na działania gracza, oddając dynamiczny charakter rozgrywki wielobarwną iluminacją, bądź przygaszając się, gdy wymagane jest pełne skupienie przy najdokładniejszych ruchach.Myszkę zaprojektowano tak, by zapewniać maksymalną wygodę, zachowując jednocześnie klasyczny wygląd od lat kojarzony z marką Kone. Największą zmianą jest przeprojektowany bok urządzenia, gdzie dodano dwa wąskie przyciski, znajdujące się bezpośrednio pod kciukiem. Poniżej pojawił się trzeci przełącznik, sterujący system Easy-Shfit[+]™, który umożliwia aktywację przypisanych wcześniej alternatywnych akcji pod każdym z pozostałych przycisków myszy. Długą żywotność urządzenia zapewnia wytrzymała rolka 4D Titan Wheel, a także przełączniki OMRON o żywotności do 50 milionów kliknięć.

Sercem Kone AIMO jest sensor optyczny Owl-Eye stworzony przy współpracy z firmą PixArt. Firma ROCCAT zmodyfikowała ją tak, by spełnić standardy i oczekiwania najbardziej wymagających graczy. Efektem jest maksymalnie precyzyjny i responsywny układ dostępny na rynku. Ponadto, Kone AIMO umożliwia aż stustopniową regulację DPI w zakresie od 100 do 12000. Dzięki temu, gracze nie muszą dostosowywać się do rozdzielczości sensora narzucanej przez innych producentów.

Mysz Kone AIMO dostępna jest w trzech wariantach kolorystycznych – białym, szarym i czarnym – w cenie od 349 PLN.ROCCAT Kone AIMO

ROCCAT Kone AIMO

ROCCAT Kone AIMO

ROCCAT Kone AIMO

ROCCAT Kone AIMO

ROCCAT Kone AIMO

Źródło: Info Prasowe / ROCCAT
  1. Avatar nic wiadomość nic
    Wszechstronna mysz.

    I do grania i do powieszenia na choinkę.Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.