2022-11-16 18:03
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Razer Blade 14 Mercury Edition

Obrazek Razer Blade 14 Mercury Edition

Razer Blade 14, najpotężniejszy na świecie 14-calowy laptop do gier, od teraz jest także dostępny w edycji Mercury. Nowa kolorystyka to połączenie obudowy wykonanej z anodyzowanego aluminium w kolorze Mercury z czarną matową klawiaturą, co nadaje urządzeniu wyjątkowy sznyt i urok. Nowe wersje kolorystyczne będą dostępne w dwóch konfiguracjach: z kartą graficzną NVIDIA GeForce RTX 3060 lub NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti. Dodanie do linii laptopów Blade 14 koloru Mercury oznacza, że obecnie urządzenia można kupić aż w trzech różnych kolorach - Mercury, Quartz i Black. Wraz z premiera nowej wersji kolorystycznej Razer udostępnił również aktualizację oprogramowania dla modeli Blade 14 z 2022, która modernizuje dwa porty Type-C USB-3.2 Gen 2 do standardu USB-4 i wprowadza wsparcie dla Microsoft Pluton.USB-4 rozszerza kompatybilność z urządzeniami peryferyjnymi, daje możliwość podłączania większej liczby urządzeń zewnętrznych, umożliwia pracę z wieloma monitorami oraz obsługuje urządzenia peryferyjne Thunderbolt, w tym stację dokującą Razer Thunderbolt Dock i zewnętrzne obudowy na karty graficzne Core X i nie tylko. Technologia zabezpieczeń „chip-to-cloud” Microsoft Pluton chroni użytkowników za pomocą wielu funkcji sprzętowych i usług zabezpieczających. Nowi i obecni właściciele Blade 14 2022 powinni skontaktować się z pomocą techniczną Razer, aby pobrać tę aktualizację.

Wszystkie laptopy Blade 14 są objęte roczną gwarancją producenta i 2-letnią gwarancją na baterię wspieraną przez wielokrotnie nagradzaną obsługę klienta firmy Razer. Opcjonalna rejestracja w RazerCare zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo.

Zależnie od wersji, sugerowane ceny detaliczne kształtują się następująco:
- AMD Ryzen 9 6900HX z NVIDIA GeForce RTX 3060: 2199 €
- AMD Ryzen 9 6900HX z NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti: 2899 €.

Razer Blade 14 Mercury Edition

Razer Blade 14 Mercury Edition

Razer Blade 14 Mercury Edition

Razer Blade 14 Mercury Edition

Źródło: Info Prasowe / RazerKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.