2018-03-12 13:41
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
1

Router FRITZ!Box 6890 LTE

Obrazek Router FRITZ!Box 6890 LTE

Router FRITZ!Box 6890 LTE oferuje szybkie połączenie z Internetem za pomocą technologii mobilnych lub DSL, obsługując łącza o przepustowości do 300 Mbit/s. Przesyła dane za pomocą pięciu częstotliwości LTE i dwóch częstotliwości UMTS oraz obsługuje roaming, by umożliwić surfowanie za pośrednictwem wszystkich mobilnych sieci telekomunikacyjnych. FRITZ!Box 6890 LTE jest świetnie wyposażony w celu obsługi domowej sieci: szybka bezprzewodowa sieć WLAN na obu częstotliwościach wykorzystująca nową technologię Multi-User MIMO (4x4 dual band Wireless AC+N o przepustowości 1733 Mbit/s w paśmie 5 GHz i 800 Mbit/s na 2,4 GHz), cztery gigabitowe porty LAN, jeden port USB do podłączenia nośników danych i jedna stacja bazowa DECT dla telefonów i aplikacji inteligentnego domu Smart Home.Istniejące systemy telefoniczne można podłączyć przez wewnętrzny portu ISDN S0. Urządzenie FRITZ!Box 6890 LTE może być stosowane zarówno na łączach mobilnych, jak i stacjonarnych. Router można podłączyć bezpośrednio do linii DSL lub poprzez port WAN do modemu kablowego, czy światłowodowego. Dzięki funkcji awaryjnego przełączania się z DSL na łączność komórkową, oferowaną przez FRITZ!Box 6890 LTE, użytkownicy o szczególnie wysokich wymaganiach co do niezawodności dostępu do Internetu, mogą cieszyć się dodatkowym zabezpieczeniem przed utratą połączenia. Urządzenie FRITZ!Box wykrywa również, kiedy stabilność połączenia DSL wraca do normy i automatycznie przełącza dostęp do internetu z powrotem na linię stacjonarną.

Prędkości pobierania do 300 Mbit/s można osiągnąć za pośrednictwem zarówno urządzeń LTE (Cat. 6), jak i DSL (od ADSL do VDSL2 z supervectoringiem 35 b). Telefonia IP (w standardzie SIP) jest obsługiwana niezależnie od sposobu połączenia z Internetem. Ponadto, FRITZ!Box 6890 LTE może być również wykorzystywany na stacjonarnych łączach ISDN i analogowych. System operacyjny FRITZ!OS oferuje wiele wygodnych funkcji, takich jak firewall, sieć dla gości tzw. hotspot, usługę MyFRITZ! oraz kontrolę rodzicielską.

Cena: 1550 PLN (sugerowana cena detaliczna). 5 lat gwarancji.


Nowy FRITZ!Box 6890 LTE w skrócie:
• Szybki Internet przez LTE (Cat. 6) z prędkością do 300 Mbit/s (UMTS / HSPA + do 42 Mbit/s)
• Obsługa wielu zakresów: 5 częstotliwości LTE i 2 częstotliwości UMTS (LTE: pasma 1, 3, 7, 8 i 20; UMTS: pasma 1 i 8)
• Obsługa ADSL, VDSL, VDSL z vectoringiem, supervectoring 35b do 300 Mbit/s oraz wszystkie łącza IP, ISDN i analogowe
• Połączenie DSL z opcjonalnym automatycznym przełączeniem się na dostęp przez sieć mobilną jako łącze zapasowe
• 2 porty dla zewnętrznych anten LTE / UMTS (SMA)
• Narzędzie do optymalnego ustawienia routera względem zasięgu sieci komórkowej
• Gigabitowy port WAN, zapewniający elastyczną współpracę z modemami kablowymi lub optycznymi
• 4x4 dual band Wireless AC + N z Multi-User MIMO (1733 Mbit/s + 800 Mbit/s)
• 4 gigabitowe porty LAN i 1 port USB 3.0
• Baza DECT dla telefonów bezprzewodowych i aplikacji inteligentnego domu Smart Home
• Port ISDN S0 dla cyfrowych telefonów lub centralki abonenckiej
• 2 porty dla aparatów analogowych lub faksu
• FRITZ!OS: kontrola rodzicielska, serwer multimedialny, dysk sieciowy FRITZ!NAS, dostęp do sieci bezprzewodowej dla gości, usługa MyFRITZ!
• Łatwa konfiguracja za pomocą interfejsu użytkownika, dostępnego w wielu językach (PL, EN, DE, ES, FR, IT, NL).
Router FRITZ!Box 6890 LTE

Router FRITZ!Box 6890 LTE

Źródło: Info Prasowe / FRITZ!Box
  1. Avatar nic wiadomość nic
    ciekawe urządzenie

    choć cena jak na domowe warunki duuuuuuuuuużo za duża...Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.