2022-01-21 13:45
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

SONY - Podsumowanie 2021 roku i awatary dla graczy PlayStation

Obrazek SONY - Podsumowanie 2021 roku i awatary dla graczy PlayStation

Firma Sony Interactive Entertainment ma przyjemność zaprosić wszystkich użytkowników PlayStation 4 i PlayStation 5 do wygenerowania raportu podsumowującego ich gamingowe osiągniecia w minionym roku. Co więcej, wszystkie osoby, które skorzystają z tej możliwości, otrzymają możliwość odebrania darmowych awatarów. Od dziś do 20 lutego, użytkownicy konsol PS4 i PS5 mogą uzyskać dostęp do swojego raportu PlayStation (Wrap-Up) 2021. Raport zawiera takie dane jak: liczba rozegranych gier, zdobyte Trofea, czas gry w tytuły na konsolach Sony i wiele innych.Dodatkowo, gracze mogą poznać statystyki osiągnięte zbiorczo przez użytkowników PlayStation z całego świata w 2021 roku, w tym najpopularniejszą broń w grze Returnal, całkowitą liczbę wraków w grze Destruction AllStars oraz odsetek graczy, którzy spotkali Kita w grze Ratchet & Clank: Rift Apart.

Darmowe awatary
Kod umożliwiający pobranie czterech darmowych awatarów będzie dostępny zarówno dla użytkowników PlayStation 5, jak i PlayStation 4, którzy skorzystają z raportu PlayStation 2021 Wrap-Up. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie PlayStation 2021 Wrap-Up.


SONY - Podsumowanie 2021 roku i awatary dla graczy PlayStation

Źródło: Info Prasowe / SONYKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.