2022-08-05 13:43
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

SONY - monitory gamingowe INZONE M9 dostępne w przedsprzedaży

Obrazek SONY - monitory gamingowe INZONE M9 dostępne w przedsprzedaży

Firma Sony poinformowała, że w wybranych sieciach handlowych można już składać zamówienia na monitory gamingowe INZONE M9. Przedsprzedaż potrwa do 14 sierpnia 2022 roku, a realizacja zamówień rozpocznie się po 22 sierpnia 2022 r. Klienci, którzy zdecydują się na zakup monitora u jednego z partnerów Sony w przedsprzedaży, będą mogli skorzystać z bonusu w postaci 500 złotych na zakup dowolnych słuchawek gamingowych INZONE, do wykorzystania w sieciach handlowych, biorących udział w akcji. Monitory INZONE są nową marką produktów gamingowych od Sony, które odznaczają się niezwykle wysoką rozdzielczością i dużym zakresem dynamicznym obrazu.Monitor gamingowy INZONE M9 to propozycja dla graczy, którzy pragną stworzyć sobie lepsze warunki do gry, poprawiając widoczność szczegółów w najciemniejszych i najjaśniejszych obszarach obrazu. Model ten łączy rozdzielczość 4K z wysokim kontrastem zapewnianym przez podświetlenie Full Array Local Dimming. Obraz odświeżany z częstotliwością 144 Hz pozwala szybciej reagować na wydarzenia, podobnie jak matryca IPS z czasem przejścia GtG (Gray to Gray) 1 ms.

Specjalna trójnożna podstawa o małej głębokości zapewnia maksimum wygody w czasie gry, a zarazem pozostawia więcej miejsca na urządzenia peryferyjne. Ponieważ sam monitor nie zajmuje dużej powierzchni, użytkownicy z łatwością umieszczą nachyloną klawiaturę i dużą podkładkę pod mysz gamingową obok lub pod spodem. Urządzenie pozwala też na regulację wysokości i nachylenia, wybór koloru światła z tyłu i ukrycie przewodów w celu utrzymania porządku na blacie.

Monitor jest wyposażony w automatyczny przełącznik KVM (automatyczny przełącznik koncentratora USB), umożliwiający obsługę dwóch komputerów przy użyciu tej samej klawiatury, myszy i słuchawek podłączonych do monitora. Po wybraniu trybu obrazu „Gra FPS” jasność i kontrast są optymalizowane tak, by poprawić widoczność przeciwników. Funkcja korektora czerni pozwala wydobyć detale ginące w cieniach.

Z myślą o lepszej współpracy z konsolą PlayStation 5 monitor INZONE M9 jest wyposażony w funkcję automatycznego odwzorowywania odcieni HDR, pozwalającą na automatyczne rozpoznanie monitora podczas początkowej konfiguracji i optymalizację ustawień HDR. Oprócz tego monitor automatycznie przełącza się w tryb Kino podczas oglądania filmów z PlayStation 5, a w tryb Gra podczas gry.

Dostępność
Monitory INZONE M9 można zamawiać w przedsprzedaży do 16 sierpnia w sieciach Media Expert, Media Markt, X-KOM i Sony Centre. Więcej informacji na temat oferty można znaleźć na stronach internetowych sieci handlowych biorących udział w akcji.


Monitory INZONE M9 — cechy i funkcje:
- Rozdzielczość 4K, wysoki kontrast zapewniany przez podświetlenie Full Array Local Dimming, certyfikat DisplayHDR 600.
- Pokrycie ponad 95% przestrzeni barw DCI-P3 pozwalające znakomicie oddawać intensywne światła oraz głęboką czerń i wiernie odwzorowywać kolory.
- Odświeżanie obrazu z częstotliwością do 144 Hz.
- Matryca IPS z czasem reakcji GtG (Gray to Gray) 1 ms.
- Obsługa technologii zmiennej częstotliwości odświeżania: NVIDIA G-SYNC Compatible oraz VRR zdefiniowanej w standardzie HDMI 2.1.
- Automatyczne przełączanie w tryb Kino podczas oglądania filmów z PlayStation 5, a w tryb Gra podczas gry.
- Automatyczny przełącznik KVM (automatyczny przełącznik koncentratora USB), umożliwiający obsługę dwóch komputerów przy użyciu tej samej klawiatury.

Do sterowania monitorami INZONE służy opracowany przez Sony program INZONE Hub, dostępny w wersji na komputery PC. Umożliwia on użytkownikom personalizację wrażeń poprzez dostosowywanie różnych parametrów i funkcji, w tym ustawień obrazu i dźwięku.

SONY - monitory gamingowe INZONE M9 dostępne w przedsprzedaży

Źródło: Info Prasowe / SONYKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.