2019-10-31 12:48
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
1

SPC Gear SR800 - fotel dla wysokich graczy

Obrazek SPC Gear SR800 - fotel dla wysokich graczy

SPC Gear SR800 to wyposażony w płaskie siedzisko fotel dla rosłych osób, którym zależy nie tylko na komforcie, ale także na atrakcyjnej stylistyce, wzbogaconej akcentami w kolorze czerwonym (model SR800 RD) pomarańczowym (model SR800 OR) lub klasycznym i eleganckim czarnym (model SR800 BK). Wysoka jakość wykonania, szerokie możliwości regulacji, specjalna, odporna na odkształcenia pianka „molded-foam”, a także obicie z perforowanego i przepuszczającego powietrze materiału PU to najważniejsze cechy wpływające na wygodę codziennego użytkowania. Podstawą fotela dla graczy SPC Gear SR800 jest stalowa, nierdzewna konstrukcja, która wspierana jest pasami zapewniającymi wysoką trwałość,
a także komfort siedzenia.Do wypełnienia fotela została zastosowana technologia „molded foam”, dzięki której kształt pianki jest idealnym odwzorowaniem fotela, a jednocześnie nie ulega on odkształceniom po wielu miesiącach użytkowania.

Fotel SR800 spoczywa na wzmacnianej, pięcioramiennej podstawie wyposażonej w powiększone, wykończone silikonem kółka. Dzięki takiemu połączeniu nie rysują one paneli, a także łatwiej poruszają się po wykładzinie, a nawet grubym dywanie.

SPC Gear SR800 wyposażony został w podnośnik najwyższej, czwartej klasy, który utrzyma ciężar statyczny do 150 kg. Pozwala on również na regulację wysokości siedziska w zakresie 70 mm (od 480 do 550 mm nad podłożem). Wysoko umieszczone i płasko wyprofilowane siedzisko, a także długie oparcie w pierwszej kolejności świadczą o przeznaczeniu fotela SR800 dla osób wyższych i bardziej rosłych. Mechanizm MULTILOCK podtrzymujący siedzisko został wyposażony w funkcję bujania wraz z opcją blokady w jednej z 5 predefiniowanych pozycji, tak by użytkownik mógł czerpać przyjemność np. podczas przerw w pracy. Możliwe jest również odchylenie oparcia, które można regulować w zakresie od 90 aż do 170°, czyli do pozycji praktycznie leżącej.

Zastosowane w fotelu SR800 podłokietniki oferują pełne możliwości dopasowania podparcia rąk do preferencji użytkownika. Możliwa jest regulacja w 3 kierunkach: góra/dół, przód/tył oraz przesunięcie do wewnątrz lub na zewnątrz siedziska.

Do obicia fotela SPC Gear SR800 wykorzystana została wysokiej jakości skóra ekologiczna PU. Oparcie oraz siedzisko są dodatkowo wyposażone w liczne otwory wentylacyjne, co diametralnie poprawia cyrkulację powietrza, szczególnie w gorące dni, a także redukuje potliwość podczas dłuższego korzystania.

SPC Gear SR800 - fotel dla wysokich graczy

SPC Gear SR800 - fotel dla wysokich graczy

SPC Gear SR800 - fotel dla wysokich graczy

SPC Gear SR800 - fotel dla wysokich graczy

Źródło: Info Prasowe / SPC Gear
  1. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nic
     

    Gdzieś tam widziałem 120 kilogramów, a nie 150. Dla mnie ten zapas decyduje, czy ten fotel jest ideałem. \"\lol\"Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.