2019-04-15 12:54
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Samsung Galaxy Tab S5e

Obrazek Samsung Galaxy Tab S5e

Galaxy Tab S5e, to najnowszy tablet marki Samsung, który zadebiutował właśnie na polskim rynku. Duży 10.5-calowy ekran Super AMOLED, pojemna bateria i smukła, ergonomiczna obudowa Tab S5e sprawiają, że tablet świetnie sprawdzi się jako multimedialne centrum rozrywki. Tab S5e wyposażono w niemal bezramkowy wyświetlacz Super AMOLED firmy Samsung,o przekątnej 10.5 cala i proporcjach 16:10, który oferuje niezwykle realistyczny i szczegółowy obraz. Dopełnieniem doskonałego obrazu jest dźwięk generowany przez cztery głośniki stereo. System dźwiękowy Tab S5e został dostrojony przez inżynierów AKG i wspiera również technologię dźwięku przestrzennego Dolby Atmos.Najnowszy tablet marki Samsung świetnie sprawdzi się poza domem. Urządzenie ma zaledwie 5,5 mm grubości i waży tylko 400 g, jednak jego metalowy korpus zapewnia dużą wytrzymałość. Tab S5e jest dostępny w 3 wersjach kolorystycznych – srebrnej, czarnej i złotej, pozwalających dopasować tablet do indywidualnego stylu właściciela.

Użytkownicy Tab S5e docenią również zoptymalizowaną baterię, która zapewnia nawet 14.5 godziny[1] pracy na jednym ładowaniu. Dzięki temu użytkownik może dłużej przeglądać internet, strumieniowo odtwarzać treści i grać, bez potrzeby poszukiwania gniazdka.
Samsung Galaxy Tab S5e

Samsung Galaxy Tab S5e

Samsung Galaxy Tab S5e

Samsung Galaxy Tab S5e

drg dgd

Źródło: Info Prasowe / SamsungKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.