2020-09-01 16:23
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
1

Samsung Galaxy Z Fold2 5G – zmieniamy kształt przyszłości

Obrazek Samsung Galaxy Z Fold2 5G – zmieniamy kształt przyszłości

Firma Samsung zaprezentowała Galaxy Z Fold2 5G, nowy model flagowej linii składanych smartfonów. Naszpikowany udoskonaleniami i nowinkami technologicznymi, Galaxy Z Fold2 5G został stworzony dla użytkowników, którzy cenią najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, zapewniając wyjątkowe wrażenia korzystania z urządzenia mobilnego. Wyświetlacz zewnętrzny Infinity-O, o wymiarach 6,2 cala zapewnia maksimum funkcjonalności. Korzystając z niego można z łatwością sprawdzić wiadomości e-mail, przeglądać ulubione treści, bez konieczności rozkładania całego urządzenia.Po rozłożeniu smartfonu, pokaźnych rozmiarów ekran główny o przekątnej 7.6 cala, zmniejszonych ramkach oraz przednim aparacie pozbawionym wycięć, pozwala użytkownikom w wygodny sposób przeglądać treści. Dodatkowo częstotliwość odświeżania na poziomie 120 Hz, zapewnia łatwe przewijanie treści oraz niezakłócone granie. Galaxy Z Fold2 5G jest również doskonale wyposażony pod kątem dynamicznego dźwięku. Dzięki zastosowaniu podwójnych dynamicznych głośników, wzmocniono w nim dźwięk stereo i czystość brzmienia.

Dzięki trybowi Flex rejestrowanie treści i przeglądanie ich w czasie rzeczywistym jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek. Wykorzystując tryb Capture View Mode, nie musisz już także wychodzić z trybu aparatu. Wyraźnie zobaczysz zrobione przed chwilą zdjęcie lub film, albo pięć ostatnich ujęć w dolnej części telefonu, a podgląd kolejnego zdjęcia będzie widoczny w górnej części. Możesz też dać upust swojej kreatywności, wykorzystując opcję automatycznego kadrowania. Niezależnie od tego, czy dasz się ponieść w tańcu, czy chcesz zabłysnąć przygotowując wybitne danie, dzięki Galaxy Z Fold2 5G uwiecznisz te chwile bez użycia rąk i utrzymując ostrość obiektu, nawet gdy ten się porusza.

Opierając się na wieloletnim doświadczeniu firma Samsung po raz kolejny przesuwa granice technologii i innowacji w obszarze urządzeń mobilnych. Korzystając ze składanego smartfona Galaxy Z Fold2 5G, użytkownicy mogą uzyskać dostęp do ultraszybkich prędkości dzięki pełnej kompatybilności z pasmem 5G, a działająca przez cały dzień bateria 4500 mAh i możliwość superszybkiego ładowania oznaczają, że można korzystać ze smartfonu jeszcze aktywniej, nie martwiąc się o jego poziom energii. Galaxy Z Fold2 5G zapewnia również bezprzewodowe połączenie z Samsung DeX , które umożliwia pracę na stanowisku pozbawionym bałaganu i plątaniny kabli. Z kolei zintegrowana z urządzeniem technologia UWB (Ultra Wide Band), pozwala szybko i łatwo udostępniać pliki, zdjęcia lub filmy za pomocą funkcji Nearby Share.

Galaxy Z Fold2 będzie dostępny od 18 września 2020 w kolorach klasycznej czerni i szlachetnej miedzi. Jego sprzedaż ruszy w 50 krajach, wliczając takie państwa jak Stany Zjednoczone i Korea. W przedsprzedaży model będzie można zakupić od 1 września 2020 w wybranych miejscach w Stanach Zjednoczonych i Europie.
Samsung Galaxy Z Fold2 5G – zmieniamy kształt przyszłości

Samsung Galaxy Z Fold2 5G – zmieniamy kształt przyszłości

Samsung Galaxy Z Fold2 5G – zmieniamy kształt przyszłości

Samsung Galaxy Z Fold2 5G – zmieniamy kształt przyszłości

Samsung Galaxy Z Fold2 5G – zmieniamy kształt przyszłości

Źródło: Info Prasowe / Samsung
  1. Avatar nic wiadomość nic
     

    no to poczekajmy na normalnego rozmiaru rozkładane telefony (max 4 cale złożony) a nie heble dwuręczne.Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.