2019-06-05 11:47
Autor: Sebastian Wiśniewski (NetCop)
1

Shadow of the Tomb Raider do kart GeForce GTX z serii 10

Obrazek Shadow of the Tomb Raider do kart GeForce GTX z serii 10

Firma NVIDIA poinformowała o rozpoczęciu nowej promocji związanej z wydaną przez Square Enix grą Shadow of the Tomb Raider. Osoby, które zakupią w sklepie biorącym udział w akcji kartę graficzną GeForce GTX 1080 Ti, 1080, 1070 Ti, 1070 lub 1060 (jak również laptopa lub komputer w nią wyposażonego) otrzymają kod uprawniający do pobrania gry Shadow of the Tomb Raider. Promocja potrwa do 13 września lub wcześniejszego wyczerpania zapasów kodów.
Szczegóły akcji udostępnione zostały na stronie: https://www.nvidia.com/pl-pl/geforce/campaigns/shadow-of-the-tomb-raider-bundle/.

Shadow of the Tomb Raider jest najnowszą odsłoną serii Tomb Raider, w której Lara Croft ratuje świat eksplorując tereny Ameryki Łacińskiej. Dzięki programistom z Nixxes Software gra w wersji na PC posiada ulepszoną grafikę, jak również obsługę wyższych poziomów szczegółowości i rozdzielczości.

Najciekawsze momenty w grze mogą być uchwycone dzięki zaimplementowaniu funkcji NVIDIA Ansel służącej do wykonywania wyjątkowych zdjęć oraz NVIDIA Highlights automatycznie zapisującej kluczowe fragmenty rozgrywki. Następnie można je natychmiastowo udostępniać w serwisach społecznościowych za pomocą aplikacji NVIDIA GeForce Experience.

Kody promocyjne można realizować za pośrednictwem aplikacji GeForce Experience. W tym celu należy w komputerze posiadającym zgodną kartę graficzną zainstalować najnowszy sterownik Game Ready oraz aplikację GeForce Experience, a po zalogowaniu się wybrać opcję „Realizuj” z rozwijanego menu konta.

Shadow of the Tomb Raider do kart GeForce GTX z serii 10

Źródło: NVIDIA
  1. Avatar nic wiadomość nic
    1050 się nie łapie...

    ztcw 1050 już się nie łapie :(Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.