2017-05-18 15:13
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

SilentiumPC - Nowe zasilacze Vero 80 PLUS Bronze

Obrazek SilentiumPC - Nowe zasilacze Vero 80 PLUS Bronze

SilentiumPC wprowadza na rynek trzy zasilacze przeznaczone do budowy komputerów dla graczy: Vero L2 Bronze 500 W, Vero L2 Bronze 600 W oraz modularny Vero M2 Bronze 600 W. Wymienione jednostki mają sprawność przekraczającą 85%, co zostało potwierdzone certyfikatem 80 PLUS Bronze. Na wszystkie modele udzielana jest 3-letnia gwarancja w systemie door-to-door. Wszystkie modele Vero L2/M2 wprowadzają nowość do tego segmentu zasilaczy w postaci niezależnej regulacji napięć wyjściowych, co zapewnia odporność na nierówne obciążenie poszczególnych linii zasilających, a jest to szczególnie ważne w dobie bardzo wydajnych oraz nowoczesnych procesorów, których zapotrzebowanie na energię elektryczną dynamicznie zmienia się w trakcie działania.Doskonałe parametry działania to zasługa nowoczesnej konstrukcji oraz wykorzystania sprawnych podzespołów wysokiej klasy, takich jak tajwańskie kondensatory elektrolityczne Teapo mogące działać w temperaturach do 105°C oraz aluminiowo-polimerowych (solid state). Dzięki zaawansowanej budowie zasilacze SilentiumPC z serii Vero mogą dostarczyć na pojedynczej linii +12 V aż 41 A (492 W w L2 Bronze 500 W) lub nawet 49 A (588 W w L2 Bronze 600 W oraz M2 Bronze 600 W), więc seria ta jest idealnym wyborem dla komputerów zbudowanych pod kątem gier jak i stacji roboczych.

Wysoka sprawność zasilaczy Vero z serii L2/M2 potwierdzona certyfikatem 80 PLUS Bronze oraz wnętrze zaprojektowane pod kątem optymalnego przepływu powietrza umożliwiło zastosowanie cichego systemu chłodzenia gdzie kluczowymi elementami są anodowane na czarno radiatory o zwiększonej pojemności cieplnej oraz sterowany termicznie 120-milimetrowy wentylator z łożyskiem ślizgowym.

Wentylator osłonięty jest specjalnie zaprojektowanym grillem, który chroni go i jednocześnie minimalizując hałas powstający podczas przepływu powietrza. Przy niskim i średnim obciążeniu wentylator obraca się z prędkością nieprzekraczającą 1000 obr./min, a to wszystko przy zachowaniu niskiej temperatury wewnątrz zasilacza, dzięki czemu elektronika zasilaczy Vero nie przegrzewa się, co znacznie wydłuża żywotność i bezawaryjność. Nad bezpieczeństwem zasilaczy z serii Vero oraz podłączonych do nich komponentów czuwa szereg zabezpieczeń chroniących przed zwarciami czy przeciążeniami.

Zasilacze z serii Vero mają eleganckie, czarne wykończenie Pure Black oraz wygodne, płaskie, taśmowe wiązki kablowe, które pozwalają na ergonomiczne rozprowadzenie przewodów po wnętrzu obudowy poprawiając jednocześnie cyrkulację powietrza w obudowie. Modele L2 Bronze 500 W oraz 600 W mają okablowanie przymocowane na stałe, natomiast model M2 Bronze 600 W jest częściowo modularny: na stałe przymocowane są zawsze wykorzystywane wiązki ATX 24-pin oraz 4+4-pin ATX/EPS 12 V, natomiast reszta okablowania (w tym złącza PCI-E, Molex oraz SATA) jest modularna i może być dowolnie odłączana/podłączana w zależności od aktualnych potrzeb użytkownika.

Potwierdzeniem najwyższej klasy zasilaczy SilentiumPC Vero L2 Bronze o mocy 500/600W oraz M2 Bronze o mocy 600 W jest 3-letnia gwarancja w systemie door-to-door.

Ceny SRP dla zasilaczy:
SilentiumPC Vero L2 Bronze 500 W – 199 PLN
SilentiumPC Vero L2 Bronze 600 W – 229 PLN
SilentiumPC Vero M2 Bronze 600 W – 255 PLNSilentiumPC - Nowe zasilacze Vero 80 PLUS Bronze

SilentiumPC - Nowe zasilacze Vero 80 PLUS Bronze

SilentiumPC - Nowe zasilacze Vero 80 PLUS Bronze

SilentiumPC - Nowe zasilacze Vero 80 PLUS Bronze

SilentiumPC - Nowe zasilacze Vero 80 PLUS Bronze

Źródło: Info Prasowe / SilentiumPCKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.