2019-03-14 17:18
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

SilentiumPC Sigma HP Corona RGB 120 mm

Obrazek SilentiumPC Sigma HP Corona RGB 120 mm

Wentylatory SilentiumPC Sigma HP Corona RGB 120 mm to wydajne i wysokociśnieniowe konstrukcje wyposażone w podświetlaną obręcz i 9 specjalnie wyprofilowanych łopatek. Dzięki temu sprawdzą się one nie tylko w obudowie, ale także na chłodnicy zintegrowanego zestawu chłodzenia cieczą (All-In-One), rozświetlając gustownie skomponowany zestaw komputerowy. Zainteresowani poprawą wentylacji jak i wyglądu swojego komputera mogą wybrać między jednym wentylatorem Sigma HP Corona RGB 120 mm, a zestawem złożonym z trzech wentylatorów – Sigma HP Corona RGB Kit 3 × 120 mm – wraz z dołączonym kontrolerem Nano RGB.Wentylatory Sigma HP Corona RGB 120 mm mają wbudowane 18 jasnych punktów LED RGB, które mogą świecić na praktycznie dowolny, wybrany przez użytkownika kolor. Zarządzanie barwą może odbywać się na jeden z aż 4 sposobów, dzięki temu, że korzystają one z ustandaryzowanego, 4-pinowego złącza RGB, który jest kompatybilny z większością płyt głównych, a także innymi produktami SilentiumPC. Użytkownik może decydować nie tylko o kolorze, ale także wybrać jeden z kilku dostępnych efektów jak np. „łagodne przejścia” czy „oddech”.

Klasycznie czarny kolor obudowy oraz łopatek wentylatora, jak również możliwość całkowitego wyłączenia podświetlenia LED sprawiają, że Sigma HP Corona RGB 120 mm będzie doskonale współgrać z zestawem komputerowym bez względu na to czy aktualnie mamy ochotę na tęczę promieniującą z obudowy czy też stonowany, elegancki wygląd.

Wentylatory SilentiumPC Sigma HP Corona RGB 120 mm wyposażone są w 9 specjalnie zaprojektowanych łopatek, co zapewnia wysokie ciśnienie statyczne całej konstrukcji. Dzięki temu, wentylatory te sprawdzą się nie tylko w obudowie, ale także na chłodnicy zestawu chłodzenia cieczą. Przepływ powietrza wynosi 35 CFM, zaś maksymalna prędkość obrotowa to około 1500 obr./min. Sterowanie szybkością rotora odbywa się przez regulację napięcia zasilającego.

Pojedynczy wentylator SilentiumPC Sigma HP Corona RGB 120 mm można podłączyć bezpośrednio do płyty głównej wyposażonej w kompatybilne złącze RGB lub do kontrolerów Aurora Sync i Aurora Sync Pro w obudowach w obudowach Armis z serii TG RGB. Użycie przejściówek lub dodatkowych rozdzielaczy poszerza możliwości synchronizacji, np. z zestawem oświetlenia Aurora II RGB-302.

Dołączony do zestawu SilentiumPC Sigma HP Corona RGB Kit 3 × 120 mm, miniaturowy kontroler Nano RGB, to odpowiedź na potrzeby użytkowników, którzy nie mają odpowiedniej płyty głównej lub kompatybilnej obudowy SilentiumPC. Kontroler ma kilkanaście predefiniowanych trybów działania: od stałego oświetlenia na konkretny kolor, poprzez tryby powolnej, stopniowej zmiany koloru czy też spokojnego oddychania, aż po agresywny stroboskop.

Przewidywane ceny:
• SilentiumPC Sigma HP Corona RGB Kit 3 × 120 mm: 109 PLN
• SilentiumPC Sigma HP Corona RGB 120 mm: 39 PLN

SilentiumPC Sigma HP Corona RGB 120 mm

SilentiumPC Sigma HP Corona RGB 120 mm

SilentiumPC Sigma HP Corona RGB 120 mm

SilentiumPC Sigma HP Corona RGB 120 mm

SilentiumPC Sigma HP Corona RGB 120 mm

SilentiumPC Sigma HP Corona RGB 120 mm

Źródło: Info Prasowe / SilentiumPCKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.