2020-03-20 13:08
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
3

Smartfony Realme w Polsce

Obrazek Smartfony Realme w Polsce

Smartfony Realme zdążyły zyskać uznanie użytkowników na wielu światowych rynkach. Mimo, że pojawiły się w Europie w drugiej połowie zeszłego roku, w ogólnoświatowym rankingu popularności, marka Realme zajmuje już 7 miejsce. W naszych mediach od kilku miesięcy pojawiły się spekulacje, dotyczące tego kiedy smartfony Realme pojawią się w Polsce. Odpowiedź brzmi: w przyszłym miesiącu na mocy umowy, w której NTT System zostało dystrybutorem Realme w Polsce. Realme to chiński producent, który wywodzi się z BBK Electronics, właściciela marek Oppo, OnePlus i Vivo. Pierwsze urządzenia pod marką Realme pojawiły się na światowych rynkach w połowie 2018 r. zaś w Europie rok później.Smartfony te cieszą się błyskawicznie rosnącą popularnością, wg danych producenta, sprzedaż w ciągu ostatniego roku wzrosła aż 8-krotnie i obecnie Realme znajduje się już wśród najpopularniejszych marek na Świecie.

NTT System, to jeden z czołowych producentów sprzętu komputerowego w Polsce, dystrybutor IT w tym smartfonów takich marek jak: Motorola, Oppo, OnePlus, ZTE i Doogee.
Smartfony Realme w Polsce

Smartfony Realme w Polsce

Źródło: Info Prasowe / NTT System
 1. Avatar nic wiadomość nic
   

  jedno pytanie mam

  ceny będą obowiązywać ze strony producenta czy + %%%%%

 2. Avatar nic wiadomość nic
   

  oczywiście, że u nas nie. u nas same bogate ludzie mieszkają to płacić więcej mogą

 3. Avatar nic wiadomość nic
   

  Dlatego zakupiłem OnePlus'a 7   za 1850 ( nówka z Play ) ...Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.