2017-03-17 20:35
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
2

Steelseries Arctis 3 - 7.1 Surround Sound

Obrazek Steelseries Arctis 3 - 7.1 Surround Sound

Słuchawki wielokanałowe... Dla jednych zbędny gadżet, dla innych nieodzowny element dobrej rozgrywki. Miałem już do czynienia z wieloprzetwornikowymi rozwiązaniami zamkniętymi w pojedynczym nauszniku, jednak ze względu na skomplikowaną budowę i cenę, fizyczne "głośniki" zostały niemal całkowicie zastąpione efektami generowanymi przez układy elektroniczne. Jednak firma duńska Steelseries swoim modelem Arctis 3 - Surround Sound daje nam możliwość cieszenia się jednym i drugim jednocześnie.

Źródło: Klinika IN4 czytaj więcej...
  1. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nic
     

    Bardzo dobry i użyteczny sprzęt, bardzo chętnie bym kupił tak dobry jakościowo i funkcjonalny sprzęt, ale powiedzmy sobie szczerze, poziom ceny nie spowoduje że słuchawki pozostaną hitem sprzedaży.

  2. Avatar nic wiadomość nic
    Ciekawe jak to się ma do...

    ...słuchawek Sennheisera PC360 które mam. Zawsze mnie te słuchawki 7.1 zastanawiały. Mimo wielu opinii, że dobre słuchawki stereo oddają pozycjonowanie dobrze to mam wrażenie, że dużo tu zależy od źródła (czyli wprost mówiąc od gry). 7.1 pewnie potrafią zagrać dobrze nawet jeśli gra przygotowana jest słabiej.Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.