2017-09-13 15:14
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
4

Szef grupy AMD Radeon Technologies idzie na urlop...

Obrazek Szef grupy AMD Radeon Technologies idzie na urlop...

Raja Koduri, szef grupy AMD Radeon Technologies (RTG) poinformował, że bierze urlop wypoczynkowy... Nie byłoby może w tym nic dziwnego, bo przecież każdemu się on należy, jednak w tym przypadku mowa o długim, około trzymiesięcznym odpoczynku. W liście informującym załogę RTG na Tweeterze, pan Raja Koduri pisze, że po intensywnym czasie pracy nad nowymi Radeonami serii Polaris i Vega, przyszedł czas na odpoczynek w gronie rodziny. Termin zapewne nie jest przypadkowy, bo kolejne nowości AMD w dziedzinie grafiki, szykowane są dopiero na początek 2018 roku. Do czasu powrotu szefa, nad RTG bezpośrednią kontrolę przejmie osobiście szefowa AMD (CEO), pani Lisa Su. Wygląda na to, że reszta zespołu, lekko nie będzie miała...Szef grupy AMD Radeon Technologies idzie na urlop...

Źródło: TechPowerUp
 1. Avatar nic wiadomość nic
   

  Leci pewnie do Indii, albo Pakistanu, lub skąd tam on jest - wielkie mi co. Tylko w Polsce widzi się w tym problem, że można mieć 3-miesięczny urlop. Po ciężkiej pracy należy się odpowiedni, czy odpowiednio długi odpoczynek. Popracujcie ludziska zagranicą na kontraktach, z dala od rodziny, czy nawet swoich gratów, to 3 miesięczny urlop będzie dla Was czymś oczywistym, a nawet jeszcze za krótkim.

 2. Avatar nic wiadomość nic
   

  No chyba, że faktycznie dał ciała..., bądź nie nadaje on w "żółty" sposób wystarczająco dobrze i jest to urlop przymusowy. Nawet w globalnej korporacji, jaką jest AMD mogą zarysowywać się przecież różnice kulturowe, a w tym względzie między Chinami a państwami od Chin na zachód, zarysowuje się wręcz przepaść, którą widać w wachlarzu i jakości produktów, czy usług.

 3. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nic
  @cyclonB

  Według niektórych źródeł, zapierdzielał niemal nieustannie od 2015 roku, więc może po prostu nagroda lub "zmęczenie materiału" nastąpiło... No ale skoro sama CEO się bierze za dział, to różnie może być :P 

 4. Avatar nic wiadomość nic
  nie należy zapominać

  że właśnie mają się pojawić mobilne Ryzeny APU...Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.