2022-11-07 15:07
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
1

TP-Link Archer T3U Nano – miniaturowa karta sieciowa USB

Obrazek TP-Link Archer T3U Nano – miniaturowa karta sieciowa USB

TP-Link Archer T3U Nano, to karta sieciowa ze złączem USB. Produkt zaprojektowano z myślą o zastosowaniach w laptopach. Kompaktowe wymiary (19.85 x 15.7 x 7.93mm) zapewniają, że sąsiadujące porty nie są zasłanianie, a urządzenie może znajdować się w gnieździe nawet podczas transportu notebooka. T3U Nano świetnie sprawdzi się w komputerach, które nie były w ogóle wyposażone w łączność bezprzewodową, bądź mają przestarzałe karty sieciowe nie oferujące już najwyższych prędkości. Urządzenie pracuje w standardzie 802.11ac i oferuje do 1300 Mb/s łącznej przepustowości w dwóch pasmach transmisji: do 400 Mb/s w paśmie 2.4GHz oraz do 867 Mb/s w paśmie 5 GHz.Zgodność ze standardem AC1300 gwarantuje swobodne korzystanie z wieloosobowych gier sieciowych, rozmów VoIP czy strumieniowej transmisji materiałów wideo. Z kolei zastosowanie najnowszego protokołu szyfrowania WPA3 zapewnia bezpieczeństwo transmisji na najwyższym poziomie. Karta sieciowa wspiera technologię MU-MIMO, która umożliwia routerowi jednoczesną komunikację z kilkoma urządzeniami klienckimi, co znacząco poprawia ogólną wydajności sieci.
Konfiguracja produktu jest bardzo prosta. Wystarczy podłączyć go do komputera, a system operacyjny automatycznie zainstaluje sterowniki. Urządzenie jest kompatybilne z systemami Windows i Mac OS.

Karta sieciowa TP-Link Archer T3U Nano jest już dostępna w sprzedaży w cenie około 90 PLN. Produkt objęty jest 36-miesięczną gwarancją.

TP-Link Archer T3U Nano – miniaturowa karta sieciowa USB

TP-Link Archer T3U Nano – miniaturowa karta sieciowa USB

Źródło: Info Prasowe / TP-Link
  1. Avatar nic wiadomość nic
    Zasięg metr czy więcej?

    :)Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.