2017-06-19 13:41
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

TRANSCEND DrivePro 230 – rejestrator trasy

Obrazek TRANSCEND DrivePro 230 – rejestrator trasy

Firma TRANSCEND prezentuje DrivePro 230 – samochodowy rejestrator trasy wzbogacony o funkcje polepszające bezpieczeństwo jazdy. DrivePro 230 do rejestrowania wideo Full HD wykorzystuje matrycę Sony Exmor. Jej zastosowanie pozwala na uzyskanie wyraźnego, kontrastowego obrazu nawet w niesprzyjających warunkach oświetleniowych. Dzięki modułowi GPS istnieje możliwość wzbogacenia materiału o współrzędne geograficzne. Rejestrator wyposażono w funkcje, które pomagają w bezpiecznej jeździe. Wykorzystując sygnał dźwiękowy, urządzenie ostrzega przed zmianą pasa ruchu i o zbyt szybkim zbliżaniu się do pojazdu poprzedzającego.Po wjechaniu do tunelu lub po zmierzchu DrivePro 230 informuje o potrzebie włączenia świateł. Rejestrator daje też kierowcy możliwość ustawienia częstotliwości przypomnień o zrobieniu przerwy na odpoczynek.

Urządzenie komunikuje się z urządzeniami z systemami Android i iOS poprzez Wi-Fi, za pośrednictwem aplikacji DrivePro. Po sparowaniu rejestratora można zmieniać jego ustawienia oraz uzyskać podgląd obrazu na żywo.

Gdy samochód stoi na parkingu, DrivePro 230 jest nadal przydatny dzięki funkcji dozoru. Użytkownik może wybrać dwa tryby pracy: aktywację nagrywania za pomocą sensora ruchu oraz ciągłe nagrywanie w przyspieszonym tempie (time-lapse).

Do rejestratora dodawana jest karta pamięci microSDHC z serii High Endurance o pojemności 16 GB. Cechuje się ona podwyższoną odpornością na czynniki zewnętrzne oraz gwarantuje sprawność przy nagraniu 3 000 godzin materiału. Kartę oparto na kościach pamięci MLC NAND.

Sugerowana cena detaliczna rejestratora TRANSCEND DrivePro 230 wynosi 550 PLN.

Rejestrator trafi wkrótce do sprzedaży w Polsce. Produkt jest objęty dwuletnią gwarancją producenta.TRANSCEND DrivePro 230 – rejestrator trasy

TRANSCEND DrivePro 230 – rejestrator trasy

TRANSCEND DrivePro 230 – rejestrator trasy

TRANSCEND DrivePro 230 – rejestrator trasy

TRANSCEND DrivePro 230 – rejestrator trasy

fggh fg

Źródło: Info Prasowe / TranscendKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.