2005-11-18 13:54
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
23

Tagan 430W U15 Easy-Con

Obrazek Tagan 430W U15 Easy-Con

"Ta krótka recenzja - prezentacja, jest odpowiedzią na Wasze pytania z Forum IN4. Jako że test karty graficznej GeForce 7800GTX 512MB przysporzył mi kłopotu w postaci braku wtyku 6 pin (do zasilania dodatkowego PCIexpres) w dotychczasowym Taganie 380W (U 01 - w nowych modelach 380W 1 x 6-pin już jest), zmuszony zostałem do zmiany sprzętu na nowszy, choć ten miał dopiero pół roku. Jak już zmieniać, to na coś mocniejszego. I tak mój wybór padł na zasilacz Tagan 430W U15 z nowej serii Easy-Con ..." Zobaczmy jak prezentuje się nowy nabytek do redakcyjnych testów ... ZAPRASZAM.
Źródło: Klinika IN4 czytaj więcej...
  1. Avatar nic wiadomość nic
    Nie wszystko takie piękne...!

    Jestem posiadaczem Tagana TG580-U15, a raczej byłem... Zasilacz faktycznie "zaje..." trzyma napięcia, jest stabilny, cichy, chłodny, ale... Załączone do niego wymienne kable maja pewien mankament..., każdy z nich jest wyposażony w gumową osłonkę wtyczki. Niby fajne ale powoduje to problem ich podłączenia do płyty głównej (molex-4 pin) oraz karty graficznej (PCI-6 pin). Po prostu osłonki przeszkadzają! Dlaczego byłem posiadaczem... bo po roku użytkowania przetwornica zasilacza zaczęła potwornie piszczeć! Zasilacz nadal działa, ale boję się że ... przestanie działać, a moje dane na dyskach (spiętych w RAID_0 )szlag trafi... Tak więc od paru tygodni szukam serwisu, który podjął by się naprawy! Niestety gwarancja, którą posiadam jest niekompletna... (brak paragonu). Nikt nie chce się podjąć naprawy., sprzedawca nie chce przyjąć, a ja jestem z ręką w nocniku. Tak więc kupując zasilacze z wyższej półki kierujcie się nie tylko gwarancją, ale też dostępnością serwisu pogwarancyjnego... Myślę że wydatek kilku stów dla każdego stanowi "pewien" problem... POZDRAWIAM

    Ps. Jeśli dysponuje ktoś, namiarami na service TAGANA w okolicach Katowic będę wdzięczny... (polcvo@poczta.onet.pl)Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.