2021-06-09 18:53
Autor: Sebastian Wiśniewski (NetCop)
0

Targi MWC wracają do Barcelony, nie zabraknie firmy mPTech

Obrazek Targi MWC wracają do Barcelony, nie zabraknie firmy mPTech

Firma mPTech, polski producent urządzeń mobilnych zaprezentuje szerokie portfolio produktów marek myPhone, techbite oraz HAMMER i przedpremierowo ujawni kilka nowości - w tym wzmocniony smartfon z 5G podczas jednego z najważniejszych wydarzeń branży telekomunikacyjnej, odbywających się stacjonarnie w Barcelonie targów Mobile World Congress. mPTech zaprezentuje się na tych targach po raz szósty, przedstawiając przedpremierowo nowość w swojej ofercie, tj. zaawansowany wzmocniony smartfon z 5G oraz eSIM, a takżę nową linię telefonów klasycznych myPhone z LTE wspieranych przez technologię VoLTE. Producent stawia także na szeroką gamę modeli wzmocnionych smartfonów marki HAMMER z eSIM, które są obecnie jednymi z najbardziej przystępnych cenowo smartfonów z tą technologią w Europie.

Na stoisku nie zabraknie także nowości od techbite w kategorii laptopów, która została mocno rozbudowana w ciągu ostatniego roku. Dodatkowo, na stoisku w Barcelonie będzie można zobaczyć najciekawsze rozwiązania producenta, które już są dostępne w sprzedaży.

Targi MWC w Barcelonie odbywają się od 1987 roku i rokrocznie przyciągają producentów urządzeń mobilnych z całego świata, którzy prezentują swoją ofertę tysiącom gości. W zeszłym roku zarówno uczestnicy targów, jak i cała branża, musiała obejść się bez tej wyjątkowej okazji do zaprezentowania swoich najnowszych rozwiązań. Jak jednak zapewniają organizatorzy oraz producenci, którzy zdecydowali się na udział w tej edycji targów, świat powoli wraca do normalności, a branża potrzebuje wyraźnego ożywienia.

- Chcąc z sukcesem dystrybuować produkty na wiele rynków należy orientować się w trendach obowiązujących w danym kraju i nieustannie poszerzać swoją wiedzę i bazę kontaktów. Nic nie pozwala tak budować relacji z potencjalnymi partnerami czy kontrahentami niż możliwość bezpośredniej rozmowy i zaprezentowania swoich produktów. Szczególnie zależało nam na udziale w wydarzeniu organizowanym w Barcelonie, ponieważ aktualnie właśnie na rynku hiszpańskim rozszerzamy swoją działalność – mówi dyrektor sprzedaży mPTech, Piotr Spychalski.

Targi Mobile World Congress w Barcelonie rozpoczną się 28 czerwca i potrwają do 1 lipca. Organizator zdecydował się na przeprowadzenie wydarzenia w formule hybrydowej oraz wdrożył procedury bezpieczeństwa umożliwiające bezpieczne uczestnictwo w wydarzeniu stacjonarnie.
Przedstawicieli mPTech podczas targów MWC będzie można znaleźć w hali nr. 3 na stoisku 3H61.

Targi MWC wracają do Barcelony, nie zabraknie firmy mPTech

Źródło: Informacja prasowaKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.