2017-04-06 11:43
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
4

Tenda FH456

Obrazek Tenda FH456

Router Tenda FH456 wyposażony jest w cztery wielokierunkowe anteny zewnętrzne. Posiadają one wysoki zysk 5 dBi wsparte wzmacniaczem sygnału oraz wzmacniacz niskoszumowy LNA (Low Noise Amplifier). Takie rozwiązanie zapewnia szybki i stabilny zakres sygnału sieci bezprzewodowej. Przeglądanie stron internetowych, granie online czy strumieniowanie wideo będzie odbywało się sprawnie i bez jakichkolwiek problemów. Router Tenda wyposażony jest w najwyższej klasy komponenty. Chip firmy Broadcom oferuje wysoką jakość pracy. Model FH456 posiada wiele ciekawych cech. Jedną z nich jest możliwość rozszerzenia sygnału Wi-Fi. Wystarczy, że wprowadzimy drugie hasło Wi-Fi a router połączy się z używanym już przez nas sprzętem. Dzięki funkcji QoS można przypisać pasmo do różnych czynności zapewniając każdemu użytkownikowi odpowiedni dostęp do sieci dostosowany do jego potrzeb.Tenda FH456 posiada inteligentny licznik czasu. Dzięki tej funkcji router wyłączy się w ustalonej przez nas godzinie aby włączyć się np. o poranku. Pozwoli to na oszczędzenie poboru energii.

Dostępność i cena
Router Tenda FH456 możemy kupić u autoryzowanych dealerów na terenie całego kraju. Cena sprzętu oscyluje w granicach 115 PLN.


Tenda FH456

Tenda FH456

Tenda FH456

Tenda FH456

Tenda FH456

Źródło: Info Prasowe / TENDA
 1. Avatar nic wiadomość nic
  Rozumiem

  że ruter ten nie wspiera żadnego standardowego pasma n/ac ani żadnego certyfikowanego zakresu częstotliwości, a porty LAN ((prawdopodobnie RJ45 ale tutaj też nie ma pewności) także nie obsługują nic znanego?

 2. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nic
 3. Avatar nic wiadomość nic
   

  a kto to to produkuje?

 4. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nic
  @mrrowek

  Nawet wśród Chińczyków trwają spory na ten temat. ;-)Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.