2017-11-28 15:57
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
2

Trust Gaming - Klawiatury 890 Cada i GXT 860 Thura

Obrazek Trust Gaming - Klawiatury 890 Cada i GXT 860 Thura

Trust Gaming zaprezentował dwa nowe modele klawiatur przeznaczonych dla graczy – mechaniczną GXT 890 Cada i półmechaniczną GXT 860 Thura. Obie konstrukcje wyróżniają się wykonaną z metalu wierzchnią częścią obudowy, gwarantującą solidność konstrukcji, w której osadzone zostały klawisze wykorzystujące zaawansowany Anti-Ghosting i konfigurowalne podświetlenie RGB.Mechaniczna precyzja
Klawiatura GXT 890 Cada to bezkompromisowe połączenie nowoczesnego wyglądu, ekstremalnej wytrzymałości i precyzyjnej technologii mechanicznych przełączników. Cada zwraca uwagę oddzielnym dla każdego klawisza podświetleniem RGB. Można je dostosować wedle własnego uznania, bądź skorzystać z aż 18 predefiniowanych efektów. Najważniejszym elementem GXT 890 są mechaniczne przełączniki Outemu Red, gwarantujące maksymalną precyzję, płynne działanie i szybką aktywację bez konieczności używania dużego nacisku. Klawiatura charakteryzuje się próbkowaniem o częstotliwości 1000 Hz i czasem reakcji na poziomie 5 ms.

Aby podczas najbardziej emocjonujących rozgrywek nic nie rozpraszało uwagi gracza, produkt Trust Gaming wyposażony został w dezaktywujący przycisk „Windows”, czyli tryb Gaming. Dodatkowo, Cada oferuje zaawansowany Anti-Ghosting z pełnym Key Rollover, który zapobiega blokowaniu się klawiszy, bez względu na to, jak wiele z nich zostało wciśniętych. Dołączona do sprzętu aplikacja umożliwia programowanie przycisków i tworzenie makr, szczególnie przydatnych wśród graczy gier MMO i MOBA.

Półmechaniczna wygoda
GXT 860 Thura oferuje połączenie miękkiej i lekkiej pracy klawiszy membranowych z wyglądem i odczuciami, charakterystycznymi dla konstrukcji mechanicznych. Takie rozwiązanie umożliwia aktywację klawisza mniejszą siłą nacisku, dając jednak poczucie obcowania z klawiaturą opartą o technologię popularnych „mechaników”. W połączeniu z próbkowaniem o częstotliwości 125 Hz, Anti-Ghostingiem do 16 klawiszy i doczepianą podpórką pod nadgarstki, Thura ma w sobie wszystkie elementy poszukiwane przez graczy, którzy cenią sobie najlepsze rozwiązania w przystępnej cenie. Za odpowiednią prezencję sprzętu odpowiada podświetlenie RGB z dziewięcioma trybami wyświetlania, które wpasują się w gusta każdego użytkownika.

GXT 890 Cada oraz GXT 860 Thura dostępne są w sklepach ze sprzętem komputerowym w cenie już od 230 PLN (Thura) i 299 PLN (Cada).

Trust Gaming - Klawiatury 890 Cada i GXT 860 Thura

Trust Gaming - Klawiatury 890 Cada i GXT 860 Thura

Trust Gaming - Klawiatury 890 Cada i GXT 860 Thura

Trust Gaming - Klawiatury 890 Cada i GXT 860 Thura

Trust Gaming - Klawiatury 890 Cada i GXT 860 Thura

Trust Gaming - Klawiatury 890 Cada i GXT 860 Thura

Źródło: Info Prasowe / Trust
  1. Avatar nic wiadomość nic
     

    Obydwie ładnie się prezentują, ciekawe jak z niezawodnością i sterownikami? 

  2. Avatar nic wiadomość nic
     

    Chętnie bym zobaczył test, za tą cenę może to być coś ciekawego.Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.