2018-09-03 13:02
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
2

Trust Verto i Yvi FX - myszy nieco inaczej

Obrazek Trust Verto i Yvi FX - myszy nieco inaczej

Dopasowanie sprzętu do własnych, indywidualnych potrzeb to podstawa. Dotyczy to zwłaszcza myszy, która powinna być naturalnym przedłużeniem ręki. Trust International, holenderski producent sprzętu komputerowego i elektronicznego, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom użytkowników i przedstawia myszki Verto oraz Yvi FX. Trust Verto to mysz dla wszystkich, którzy cenią sobie innowacyjne rozwiązania. Ergonomiczny kształt zapewnia wygodę, jakiej nie można zaznać, korzystając ze zwykłej myszki. Naturalne ułożenie dłoni i nadgarstka zapobiega zmęczeniu nawet po kilku godzinach użytkowania. Takie rozwiązanie cenią sobie m.in. graficy i projektanci, dla których komfort pracy jest szczególnie ważny. Mysz pokryto specjalną gumową powłoką gwarantującą pewny i stabilny chwyt. Sensor optyczny oferuje kilka poziomów czułości DPI, aby każdy mógł jak najbardziej precyzyjnie sterować urządzeniem i dopasować go do swoich potrzeb.Na bocznym panelu znaleźć można wyjątkowe podświetlenie podkreślające oryginalność myszki. Verto dostępna jest w dwóch wariantach – przewodowym i bezprzewodowym. Radiowy odbiornik pozwala na pracę w zasięgu 10 metrów i uwolni biurko od niepotrzebnych kabli.


Bezprzewodowa mysz Trust Yvi FX łączy w sobie mobilność z precyzją i funkcjonalnością. To niewielkie urządzenie można zabrać ze sobą wszędzie. Boczne, różnokolorowe podświetlenie dodaje jej charakteru. Tworząc Yvi FX, producent postawił w dużej mierze na personalizację i dopasowanie do każdego użytkownika. Mysz jest dostępna w pięciu wariantach kolorystycznych i posiada sensor optyczny o zmiennej czułości DPI (800/1600). Produkt działa bezprzewodowo za pomocą mikro odbiornika USB o zasięgu do 8 metrów, który po skończeniu pracy można pozostawić w komputerze lub przechowywać w specjalnym schowku w myszy. Na spodzie umiejscowiono przycisk do łatwego włączania i wyłączania urządzenia, aby zabezpieczyć się przed rozładowaniem baterii w najmniej oczekiwanym momencie.

Trust Verto i Yvi FX - myszy nieco inaczej

Trust Verto i Yvi FX - myszy nieco inaczej

Trust Verto i Yvi FX - myszy nieco inaczej

Trust Verto i Yvi FX - myszy nieco inaczej

Trust Verto i Yvi FX - myszy nieco inaczej

Trust Verto i Yvi FX - myszy nieco inaczej

Źródło: Info Prasowe / Trust
  1. Avatar nic wiadomość nic
    Tyle lat...

    robiły pionowe myszy jakieś manufaktury z Państwa Środka...aż wziął się za nie Logitech i teraz mysz taką będzie miał w ofercie każdy \"\ziew\" niby OK bo 460 zeta nie dam, tylko...dlaczego dopiero teraz ?!

  2. Avatar nic wiadomość nic
    @djluke

    No właśnie, dlaczego tyle lat człek musiał czekać na poprawę ergonomii?Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.