2017-10-27 19:32
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
3

UMIDIGI Z1 i Z1 Pro

Obrazek UMIDIGI Z1 i Z1 Pro

Autoryzowany dystrybutor marki UMIDIGI w Polsce, CK MEDIATOR, wprowadził do sprzedaży dwa nowe smartfony - UMIDIGI Z1 i Z1 Pro. Oba modele zostały wyposażone w 8-rdzeniowy procesor, podwójny aparat fotograficzny, pojemną baterię 4000 mAh, a UMIDIGI Z1 Pro posiada dodatkowo ekran AMOLED. Urządzenia są dostępne w Polsce wraz z pełnym wsparciem posprzedażowym. W smartfonie UMIDIGI Z1 Pro zastosowano aluminiową obudowę typu unibody, której grubość wynosi 6,95 mm (lub 8,2 mm w modelu Z1). W urządzeniu znajduje się 5.5-calowy ekran FHD AMOLED, który charakteryzuje się dużą energooszczędnością i o wiele lepszą jakością wyświetlanego obrazu niż technologia LCD.UMIDIGI Z1 posiada 5.5-calowy ekran IGZO z delikatnie zaokrąglonymi krawędziami wykonanymi w technologii 2,5D. Ekrany obu modeli zostały pokryte szkłem Gorilla Glass 4, które chroni przed zarysowaniami i skutkami upadków.

W obu smartfonach zastosowano 8-rdzeniowy procesor Mediatek Helio P20 o częstotliwości taktowania wynoszącej 2.3 GHz, który jest wspierany przez układ graficzny Mali-T880 MP2 oraz 6 GB pamięci RAM LPDDR4. Smartfon pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android 7.0 Nougat. Na oprogramowanie i pliki użytkownika przewidziano 64 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć za pomocą karty MicroSD.

W smartfonach UMIDIGI Z i Z1 Pro znajduje się aparat fotograficzny z dwoma obiektywami o rozdzielczości 13 i 5 mln pikseli. Pierwszy obiektyw odpowiada za fotografowanie obiektów znajdujących się na pierwszym planie kadru. Drugi zapisuje informacje o głębi, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie efektu bokeh lub zmiana głębi ostrości po zrobieniu zdjęcia. Za doświetlenie fotografii odpowiada dioda LED z czterema różnymi temperaturami barw. Nad ekranem umieszczono 5-megapikselowy aparat umożliwiający wykonywanie autoportretów i rozmów wideo.

W obu modelach zastosowano akumulator o pojemności 4000 mAh, który pozwoli na 217 godzin ciągłej pracy w trybie czuwania sieci 4G, 48 godzin ciągłej rozmowy telefonicznej, 16 godzin odtwarzania materiałów wideo lub 14 godzin grania. Dzięki technologii szybkiego ładowania PE+, czas pełnego ładowania akumulatora wynosi 100 minut.

Sugerowana cena detaliczna UMIDIGI Z1 Pro wynosi 1200 PLN brutto, natomiast Z1 – 999 PLN brutto.

Podobnie jak wszystkie inne smartfony dystrybuowane przez CK MEDIATOR, także te modele są objęte 24-miesięczną gwarancją realizowaną na terenie kraju. UMIDIGI Z1 Pro jest dostępny w kolorze czerwonym i czarnym, natomiast UMIDIGI Z1 – w kolorze złotym i szarym.
UMIDIGI Z1 i Z1 Pro

UMIDIGI Z1 i Z1 Pro

UMIDIGI Z1 i Z1 Pro

UMIDIGI Z1 i Z1 Pro

Źródło: Info Prasowe / CK MEDIATOR
 1. Avatar nic wiadomość nic
   

  gdzie to mozna qpic ???

 2. Avatar nic wiadomość nic
  @skatan

  Uwierz mi, że nie chcesz tego kupić. Do tego, cena jest kosmiczna w stosunku do Chin.

 3. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nic
   

  Około 300 zł różnicy w cenie pokrywa opłatę z tytułu podatku VAT.Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.