2018-06-14 16:22
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
1

Uniwersalny hub Green Cell USB-C 7 w 1

Obrazek Uniwersalny hub Green Cell USB-C 7 w 1

W dzisiejszych czasach odpowiedni hub USB staje się niezbędnym akcesorium dla tych, którzy na co dzień muszą korzystać z wielu urządzeń jednocześnie, mając ograniczoną liczbę portów. Dotyczy to zwłaszcza urządzeń z najnowszym typem złącza USB - USB-C. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie Green Cell wprowadził do swojej oferty uniwersalny hub USB-C 7 w 1. W adapterze Green Cell znajduje się 7 wejść, które rozszerzają funkcjonalność różnego rodzaju urządzeń. Wśród nich znajdziemy: 1x USB-C, 1x USB 3.0, 2x USB 2.0, HDMI, 1x SD oraz 1x microSD.Green Cell AK50 to szczególnie przydatne rozwiązanie dla posiadaczy najnowszych urządzeń wyposażonych jedynie w port USB-C np. Macbooków lub jako zamiennik stacji DeX dla nowych smartfonów Samsunga. Może być także stosowany z innymi telefonami z USB typu C. Adapter wspiera rozdzielczość 4K, dzięki czemu użytkownik może przesyłać obraz z laptopa na telewizor bez utraty jakości. Zaimplementowana technologia Power Delivery za sprawą systemu pass-through pozwala na korzystanie z akcesorium bez utraty możliwości ładowania. Hub USB-C Green Cell obsługuje także szybkie ładowanie, dzięki któremu możliwe jest naładowanie innych urządzeń nawet do 4x szybciej.

Hub można zakupić w sklepie swiatbaterii.pl, wkrótce będzie dostępny również na platformie Allegro oraz u autoryzowanych partnerów. Jego cena detaliczna wynosi 199.95 PLN.
Uniwersalny hub Green Cell USB-C 7 w 1

Uniwersalny hub Green Cell USB-C 7 w 1

Uniwersalny hub Green Cell USB-C 7 w 1

Uniwersalny hub Green Cell USB-C 7 w 1

Źródło: Info Prasowe / Green Cell
  1. Avatar nic wiadomość nic
     

    Czy ktoś się orientuje jak działają tego typu adaptery, czy transmitują one po USB sygnał z karty graficznej (replikując port), czy też działają jako kolejna, wirtualna.
    To drugie z mojego doświadczenia bardzo kiepsko sprawdza się na laptopach bo używa sporo CPU, co powoduje bezustanny szum wiatraków.Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.