2019-06-11 10:52
Autor: Sebastian Wiśniewski (NetCop)
1

Watch Dogs: Legion na PC z DirectX Raytracing

Obrazek Watch Dogs: Legion na PC z DirectX Raytracing

Firmy NVIDIA oraz Ubisoft ogłosiły, że karty NVIDIA GeForce RTX są oficjalną platformą graficzną dla zaplanowanej na 2020 rok gry Watch Dogs: Legion.
Watch Dogs: Legion wykorzysta ray tracing w czasie rzeczywistym oraz inne zaawansowane techniki NVIDIA, aby zaprezentować oszałamiające efekty wizualne w tej bardzo oczekiwanej przez graczy trzeciej odsłonie serii Watch Dogs, gier akcji z otwartym światem. Ray tracing jest zaawansowaną techniką graficzną wykorzystywaną do uzyskania ultrarealistycznych efektów wizualnych w filmach. Karty NVIDIA GeForce RTX posiadają wyspecjalizowane rdzenie procesora graficznego, dedykowane do akceleracji zadań związanych z ray tracingiem, dzięki czemu takie efekty wizualne mogą być renderowane w czasie rzeczywistym również w grach.

Watch Dogs: Legion wprowadza niespotykane dotąd innowacje w rozgrywce, dzięki którym zrekrutujesz każdą postać napotkaną w Londynie. Dowolna postać w tym otwartym świecie jest grywalna i każda ma swoją własną historię, osobowość i umiejętności, które pomogą Ci spersonalizować swój unikalny zespół. Połączysz siły ze znajomymi, aby wziąć udział w misjach kooperacyjnych dla czterech graczy, wyzwaniach i codziennych wydarzeniach.

Watch Dogs: Legion na PC z DirectX Raytracing

Źródło: NVIDIA
  1. Avatar nic wiadomość nic
    fajnie że pomału wprowadzają raytracing


    Ale na konkretne wykożystanie z przyzwoitą płynnością poczekamy ze 2-3 lata
    do trzeciej generacji  kart RTXKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.